Mamy to! Te liczby Polacy najczęściej typują w Lotto. Tak, już zgadliście

Jaką kombinację liczb najczęściej obstawiają Polacy grający w Lotto? To pytanie zadaliśmy Totalizatorowi Sportowemu. Spółka w przesłanej Gazeta.pl odpowiedzi przekazała, że jest jeden zestaw liczb, który cieszy się największym zainteresowaniem w przypadku wysokich kumulacji.

Osoba grająca w Lotto (dawniej Duży Lotek) w ramach standardowego zakładu wybiera 6 z 49 liczb. Liczby te może wskazać sama lub skorzystać z metody na "chybił trafił".

Jak przekazał portalowi Gazeta.pl Jarosław Tomaszewski z Totalizatora Sportowego, to właśnie druga z tych metod wybierana jest w przypadku ponad połowy zakładów Lotto.

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>>

"W pozostałej części w przypadku wysokich kumulacji gracze najczęściej wybierają kombinację: 1,2,3,4,5,6" - przekazuje nam przedstawiciel spółki.

Zobacz wideo Czy zabraknie diesla na stacjach? Czopek: Jest to realne

Lotto. Jakie liczby typują gracze i jakie najczęściej są losowane?

A jakie liczby najczęściej padają w losowaniach? W ciągu ostatnich 12 miesięcy odbyło się łącznie 157 losowań Lotto. Najczęściej wypadały następujące liczby: 24 (31 razy), 12 (28 razy), 2, 39, 7 i 21 (po 26 razy).

Statystyka dla marzących o wielkiej wygranej jest brutalna: prawdopodobieństwo trafienia wszystkich sześciu liczb wynosi 1 do 13 983 816. Szansa na dowolną wygraną to 1 do 54.

Więcej o: