Kolejna główna wygrana w Lotto. 5000 zł miesięcznie przez 20 lat wygrało dwóch Polaków, z jednego miasta

Dwóch wrocławian poprawnie wytypowało liczby ostatniego losowania Ekstra Pensji. Oznacza to, że co miesiąc przez najbliższe 20 lat będą otrzymywać 5000 złotych. Co ciekawe, oba zwycięskie losy wysłali w tym samym punkcie LOTTO we Wrocławiu.

Totalizator Sportowy poinformował, że w punkcie LOTTO zlokalizowanym przy ul. Zemskiej 18A we Wrocławiu (salonik Inmedio) aż dwie osoby poprawnie wytypowały liczby losowania Ekstra Pensji. Zwycięskie liczby losowania z 26 listopada, o którym mowa, to: 1, 17, 21, 22, 32 oraz 1. Obaj gracze wytypowali je samodzielnie, a nie losowo przez maszynę. 

Zobacz wideo Co to znaczy dobrze zarabiać? Pytamy Polaków [5 GAZETA.PL]

Wrocław. Dwie główne wygrane w Lotto

Sobotnie wygrane to odpowiednio już 12. i 13. Ekstra Pensja odnotowana we Wrocławiu. Poza nimi w stolicy Dolnego Śląska padły też cztery wygrane w Ekstra Premię - czytamy w oficjalnym komunikacie Lotto. Prawdopodobieństwo na wygranie w loterii wynosi 0,00008 proc.

Losowanie Ekstra Pensji jest w samej swojej istocie proste. Wystarczy wytypować poprawnie 5 z 35 oraz 1 z 4 liczb, które zostaną wylosowanie. Główna wygrana to 5000 zł wypłacanych co miesiąc przez 20 lat, ale zwiększając stawkę zawieranego zakładu nawet 10-krotnie, można wygrać do 50 000 zł miesięcznie przez 20 lat. Dotychczas taka sytuacja wydarzyła się raz - 15 października 2017 w Warszawie. Ponadto dopłacając złotówkę do zakładu, można zagrać o Ekstra Premię, czyli dodatkowe 100 000 zł wypłacane od razu.   

Więcej podobnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Lotto. Kolejne duże wygrane

Przypomnijmy, że ostatnie miesiące są wyjątkowo szczęśliwe dla uczestników loterii. W losowaniu Eurojackpot z 4 listopada w województwie małopolskim padła wygrana w wysokości ponad 23 milionów złotych. Z kolei 7 listopada zwycięzca loterii Powerball w USA wygrał ponad 2 miliardy dolarów. Szanse na to wynosiły 1 do 292,2 mln, a CNN podaje, że to największe zwycięstwo w loterii w historii.  

Więcej o: