Shopee wycofuje się z Polski. Sklep znika za 36 godzin. "Możliwość składania zamówień zostanie wstrzymana"

"Z żalem informujemy, że platforma Shopee kończy działalność. Od 13 stycznia od godz. 23.59 możliwość składania zamówień zostanie wstrzymana" - informuje Shopee Polska.

Shopee potwierdziło zamkniecie polskiej wersji sklepu - zarówno na samej stronie, jak i w mediach społecznościowych. 

Zobacz wideo Zgorzelski: Tusk jest wytrawnym politykiem i wie, że ustawa o SN w tym kształcie nie wypełnia kamienia milowego

Shopee znika z Polski. 36 godzin na zakupy

"Z żalem informujemy, że platforma Shopee Polska kończy działalność. Od 13 stycznia 2023 r. godz. 23:59 możliwość składania nowych zamówień za pośrednictwem platformy Shopee Polska zostanie wstrzymana" - czytamy w oficjalnym komunikacie.

Jak wyjaśnia platforma zamówienia złożone przed 13 stycznia 2023 r. godz. 23:59 "zostaną zrealizowane standardowo, a wsparcie i obsługa zamówień pozostanie dostępna dla Użytkowników, którzy złożyli zamówienia na naszej platformie".

Wciąż korzystać można też z pomocy zespołu obsługi klienta poprzez formularz kontaktowy. 

Allegro Allegro chce zarejestrować kolor jako znak towarowy

Shopee zaczęło zwalniać w październiku

Informacje o tym, że z polskim oddziałem singapurskiego giganta dzieje się coś niedobrego, pojawiły się w październiku. Media obiegła wówczas wiadomość o zwolnieniach, które dotknąć miały i polskich pracowników. 

"Zaistniałe zmiany wynikają z bieżącej strategii Shopee, której celem jest optymalizacja wydajności operacyjnej na poziomie globalnym. Wszystkie osoby dotknięte zmianami będą objęte wsparciem ze strony firmy" - informowała spółka w komunikacie. 

Więcej informacji gospodarczych na stronie głównej Gazeta.pl

Shopee - konkurent Allegro, Amazon.pl, eBay

Shopee to międzynarodowa platforma handlowa, która oferuje sprzedaż i zakup produktów za pośrednictwem specjalnej platformy. W niektórych krajach prowadzi też placówki stacjonarne. Jest to jeden z najpopularniejszych serwisów e-commerce w Azji Południowo-Wschodniej. Shopee została założona w 2015 roku przez twórców Garena, a obecnie ma biura m.in. w Singapurze, Tajlandii, Malezji, Filipinach, Indonezji, Wietnamie i Taiwanie.

Shopee oferuje szeroki wybór produktów w atrakcyjnych cenach.

Fabryka MAN Starachowice zapowiedziała redukcję zatrudnienia Masowe zwolnienia. Ludzie idą na bruk tysiącami. Dramatyczny wzrost cen

Więcej o: