"Praca marzeń" i zakwaterowanie. Wystarczy przenieść się na wyspę, zamieszkaną przez dwie osoby

Wakacje i wynagrodzenie na wyspie odciętej od świata za pomoc w zarządzeniu biznesem. Nietypowe ogłoszenie wzbudza zainteresowanie, a kandydat powinien jedynie posiadać kompetencje, które można łatwo nabyć. Jakie warunki trzeba spełnić?

Zakwaterowanie w wakacyjnej lokalizacji z widokiem na morze. To tylko jedna z zalet prezentowanych w ogłoszeniu, które pojawiło się na stronie HiJobs. Mała szkocka wyspa, zamieszkana przez zaledwie dwie osoby, poszukuje pary do "pracy marzeń". Ich zadaniem będzie pomoc właścicielom w zarządzaniu. Jak podkreślają pracodawcy, może być to również okazja dla wybranych kandydatów, aby pomóc w rozwoju i przyczynić się do przyszłości wyspy.

Zobacz wideo Wyspa Komodo zamknięta dla turystów, by chronić warany

Wakacyjna szkocka wyspa u wybrzeży Wielkiej Brytanii

Wyspa Rona jest położona na Hebrydach Wewnętrznych, na północ od Raasay i na wschód od półwyspu Trotternish w Skye. Jej populacja liczy dwie osoby i ma 3,6 mil kwadratowych ziemi wraz z czterema domkami. Jak informuje portal Edinburgh Live, dotarcie do wyspy jest możliwe tylko raz w tygodniu za pomocą prywatnej łodzi, co sprawia, że można skutecznie odciąć się od reszty świata. Dochodów dostarcza m.in. biznes związany z hodowlą. Wyżywienie na wyspie stanowi dziczyzna, langusty, homary i grzyby leśne.

Więcej podobnych treści znajdziesz na Gazeta.pl

Jakie są obowiązki pracownika wyspy?

Do obowiązków pracownika należeć będzie konserwacja sprzętu, takiego jak panele słoneczne, generatory i falowniki. Osoba ta będzie odpowiedzialna również za konserwację, zarządzanie nieruchomościami, sprzątanie, logistykę oraz pomoc w opiece nad jeleniami i przetwarzaniu dziczyzny. Pracodawcy zwracają uwagę, że osoby zainteresowane powinny posiadać cechy takie jak: niezawodność, odporność, poczucie humoru i rozwinięte zdolności interpersonalne umożliwiające "entuzjastyczną" pracę.

Pakiet wynagrodzeń, w które wchodzi zakwaterowanie w niezwykłej lokalizacji, ma być współmierny do kwalifikacji i doświadczenia zainteresowanych.

Więcej o: