Zdrapka za 10 złotych i wygrana pół miliona. Wiadomo, gdzie szczęściarz kupił los

Mieszkaniec Sopotu kupił za 10 zł zdrapkę Totalizatora Sportowego i wygrał pół miliona złotych. To drugi szczęśliwiec na przestrzeni ostatnich kilku dni. Wcześniej we Wrocławiu inna zdrapka przyniosła swemu nabywcy okrągły milion.

W ciągu czterech dni dwie osoby wzbogaciły się łącznie o półtora miliona złotych. Jedna zainwestowała w tym celu 10 zł, a druga 20 zł. Nabywcy zdrapek Totalizatora Sportowego mieli sporo szczęścia.

Zobacz wideo Celebrycka impreza, a wśród tłumu gwiazd "Pan Lotto". Ryszard Rembiszewski: Sam wygrałem w Dużym Lotku tylko...

Mieszkaniec Sopotu kupił zdrapkę "500 000 zł w banku" za 10 zł i wygrał główną nagrodę

Jak informuje "Super Express", 21 marca odnotowano główną wygraną w zdrapce "500 000 zł w banku". Mieszkaniec Sopotu kupił ją w punkcie LOTTO przy ul. Mickiewicza 48/50. Bez wątpienia inwestycja, której dokonał, może zostać uznana za wyjątkowo opłacalną, ponieważ na zakup zdrapki musiał przeznaczyć jedynie 10 złotych.

Policja złapała seryjnego złodzieja Kraków. Ukradł ok. 6 tys. zdrapek wartych 28 tys. zł. Zarobił ledwie 680 zł

Początkowo w obiegu znajdowało się 6 000 000 losów w loterii "500 000 zł w banku". Jak możemy przeczytać na stronie lotto.pl, aktualna pula na wygrane wynosi 21 820 980 zł. Nadal do zgarnięcia pozostaje jedna główna wygrana, a także m.in. 4 nagrody o wartości 20 tys. złotych.

Więcej podobnych treści znajdziesz na stronie Gazeta.pl

Wrocław. Szczęśliwy los w loterii Totalizatora Sportowego pozwolił wygrać milion złotych

Kilka dni temu w innej części Polski padła jeszcze większa wygrana, o czym pisał portal radiozet.pl. W punkcie Lotto przy ulicy Świeradowskiej 51/57 we Wrocławiu 17 marca kupiono za 20 złotych zdrapkę "1 000 000 zł w Cashu", dzięki której wygrano milion. Dane aktualizowane przez organizatorów loterii pokazują, że w tej loterii pula na nagrody wynosi obecnie 43 045 540 złotych. Wciąż można wzbogacić się o milion złotych, ponieważ jeden los z główną wygraną nadal nie został kupiony.

Zdjęcie ilustracyjne Bezdomny kupił zdrapkę. Twierdzi, że wygrał 40 tys. zł

Więcej o: