Wielka wygrana w Lotto. Padła jedna "szóstka". Gracz rozbił wielomilionową kumulację

Ponad 9 milionów złotych otrzymał gracz, który poprawnie wytypował sześć szczęśliwych liczb w ostatnim losowaniu Lotto. Dużo osób zgarnie również po kilka tysięcy złotych nagrody za trafienie "piątki".
Zobacz wideo Celebrycka impreza, a wśród tłumu gwiazd "Pan Lotto". Ryszard Rembiszewski: Sam wygrałem w Dużym Lotku tylko...

W losowaniu Lotto, które odbyło się 18 kwietnia, ktoś poprawnie wytypował sześć liczb. Zwycięzcą okazała się tylko jedna osoba i to ona zgarnęła całą nagrodę.

Wielka wygrana Lotto. Padło też dużo "piątek"

We wtorek w losowaniu Lotto padły następujące liczby: 12, 20, 23, 27, 34 i 35. Osoba, która poprawnie wytypowała te liczby, wygrała niemal 9,5 mln zł. Natomiast "piątkę" poprawnie skreśliło 48 osób, które wygrały po ok. 6,5 tys. zł nagrody. Na początku kwietnia pisaliśmy o wielkiej wygranej w Lotto, która wyniosła prawie 20 mln zł. Gracz, który nabył kupon w kolekturze przy ul. Wrocławskiej 31A w Bielanach Wrocławskich (woj. dolnośląskie) wytypował wszystkie szczęśliwe numery. Natomiast 77 osób trafiło "piątkę" i otrzymało po 5570,40 zł. Wysokie wygrane można również otrzymać w zdrapkach.

Lotto i Lotto Plus. Zasady gry. Ile kosztują kupony? Kiedy odbywają się losowania?

W loterii Lotto należy poprawnie zakreślić sześć spośród 49 liczb na kuponie. Jeden zakład kosztuje 3 zł. Lotto Plus to dodatkowa szansa na wygraną. Wystarczy dopłacić złotówkę do zakładu Lotto, aby liczby z tego zakładu wzięły udział w dodatkowym losowaniu. Losowania Lotto i Lotto Plus odbywają się we wtorki, czwartki i soboty. Jakie są szanse na wygraną? Według wyliczeń Totalizatora Sportowego szansa na wytypowanie "szóstki" wynosi 1 do 13 983 816, a na dowolną nagrodę - 1 do 54. W Polsce od każdej wygranej w grach losowych, która przekracza kwotę 2280 zł, należy odprowadzić podatek w wysokości 10 proc.

Więcej o: