W Lotto padła szóstka - wiadomo, gdzie puszczono los. Wygrana przekroczyła 7 mln złotych

Podczas losowania Lotto 29 kwietnia padła rekordowa wygrana. Szczęśliwy los zapewnił ponad 7 mln złotych. Jakie liczby okazały się szczęśliwe i gdzie sprzedano zwycięski zakład?

Podczas sobotniego losowania Lotto padła główna wygrana w wysokości 7 324 195,30 złotych. Totalizator poinformował, że została "rozbita kumulacja w Lotto, która rosła od 20 kwietnia".

Więcej podobnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Zobacz wideo Huawei Watch Buds, czyli zegarek rodem z Jamesa Bonda. Czy to ma sens? [TOPtech]

W Lotto padła szóstka - jakie cyfry zostały wylosowane?

Według informacji podanych przez Totalizator Sportowy, główna wygrana w wysokości 7 324 195,30 złotych padła w województwie małopolskim. "Zwycięski zakład został zawarty w punkcie Lotto przy ul. Kazimierza Wielkiego 3 w Starym Sączu". "Grający powierzył swój kupon losowi i zagrał na chybił trafił. Dzięki temu wylosowane 29 kwietnia liczby w Lotto, czyli 7, 13, 17, 29, 30, 39" - przekazał totalizator.

Okazuje się, że w kwietniu padło łącznie siedem "szóstek" - w tym cztery w Lotto Plus i trzy w Lotto. W kolejnym losowaniu do wygrania są dwa miliony złotych. "Rozbita kumulacja w Lotto, która rosła od 20 kwietnia, to nie tylko główna wygrana, lecz także 260 886 wygranych niższych stopni - ich łączna wartość to ponad 9,3 mln zł" - dodano.

Jak zagrać w Lotto i Lotto Plus?

Jeśli chcemy zagrać w Lotto, musimy kupić zakład za 3 zł, a następnie wytypować sześć liczb z 49. Możemy wybrać je samodzielnie, na chybił trafił bądź w sposób mieszany (Mix). "Warto dopłacić złotówkę do zakładu i poprosić o grę z Plusem" - przekonuje totalizator. Wtedy możemy zagrać o 1 mln zł w Lotto Plus. Wygrane w Lotto Plus są stałe i nie występują w nich kumulacje.

Najbliższe losowanie odbędzie się 2 maja. "Transmisja będzie dostępna o godz. 22:00 na lotto.pl, Facebooku, kanale YouTube, a także w TVP3" - informuje totalizator.

Więcej o: