Padły dwie szóstki w Lotto. Wygrani dostaną tę samą kwotę. Jakie liczby okazały się szczęśliwe?

Dwie główne wygrane padły w trakcie losowania Lotto 10 czerwca. Szczęśliwe losy zapewniły graczom wygrane w wysokości milion złotych każda. Jakie liczby tym razem przyniosły szczęście?

10 czerwca dwóch graczy rozbiło kumulację, wytypowało te same, szczęśliwe liczby i trafiło dwie szóstki. Podczas losowania padło też sporo mniejszych wygranych. Jakie liczby okazały się szczęśliwe w ostatnim losowaniu Lotto?

Zobacz wideo Prof. Piskozub: Bałtyk jakiś będzie, ale to już nie będzie ten Bałtyk, który znamy

Wyniki Lotto. Dwóch graczy trafiło szóstki

Podczas losowania Lotto 10 czerwca szczęśliwe okazały się następujące liczby: 6, 29, 31, 40, 43 i 48. Dwie osoby wytypowały je na swoich kuponach, co zapewniło im wygrane w wysokości miliona złotych każda. Ostatecznie kwoty te zostaną pomniejszone o podatek (10 proc.), ponieważ pobiera się go od każdej wygranej, która jest wyższa niż 2280 zł. Zatem główna wygrana, którą otrzymamy za wytypowanie szóstki, wyniesie 900 tys. złotych.

Wygrana drugiego stopnia wyniosła 8 180,50 złotych - otrzymały ją 33 osoby. Podczas sobotniego losowania Lotto 42 748 graczy trafiło co najmniej trzy liczby i wygrało 24 zł lub więcej, jeśli wytypowało więcej liczb (np. 317,70 zł za cztery dobrze wytypowane liczby). Niestety, główna wygrana nie padła w Lotto Plus, gdzie szczęśliwe okazały się liczby 5, 10, 20, 28, 30, 37.

Jak zagrać w Lotto?

Jeśli chcemy spróbować swojego szczęścia w Lotto, musimy kupić zakład za trzy złote i skreślić na nim sześć z 49 liczb. Możemy też zagrać, na tzw. chybił, trafił. Lotto Plus daje nam dodatkową szansę na wygraną - wystarczy, że dopłacimy do zakładu złotówkę i wówczas liczby wytypowane w tym zakładzie wezmą udział w dodatkowym losowaniu. Za trafienie sześciu liczb, gracz otrzymuje milion złotych. Suma w Lotto Plus jest stała, nie występują kumulacje.

Więcej o: