Ile kosztuje trening z Anną Lewandowską? Ujawniono cennik ćwiczeń, które odbędą się w Warszawie

Anna Lewandowska, żona Lewego czyli Roberta Lewandowskiego, poprowadzi w lipcu trening w Warszawie. Pojawił się cennik zajęć - nie wszystkich fanów Lewandowskiej będzie stać, by wziąć w nich udział.

W lipcu w Warszawie ma odbyć się wydarzenie zorganizowane przez Annę Lewandowską. Trenerka wraz ze swoim Healthy Teamem poprowadzi ćwiczenia dla swoich fanów. Jak się okazuje, będą oni musieli przygotować się na niemały wydatek finansowy, w zależności od wariantu, który zdecydują się wybrać.

Zobacz wideo "Niezwykłe miejsce, niezwykłe przeżycie". Małgorzata Rozenek zachwycona obozem Anny Lewandowskiej

Trening z Anną Lewandowską. Pojawiły się ceny i plan wydarzenia w Warszawie

Trening z Anną Lewandowską odbędzie się w niedzielę 2 lipca. "Planujemy bardzo aktywny początek wakacji. Zapraszamy Was serdecznie na trening, który poprowadzi Ania Lewandowska razem z Healthy Team oraz lekcje bachata na różnych poziomach zaawansowania, które poprowadzi Mathias Font. A wszystko odbędzie się w Healthy Center by Ann w Warszawie" - czytamy w komunikacie. Podczas kupna biletów można wybrać jeden z dostępnych wariantów planu wraz z konkretną ceną:

  • Wariant 1: trening + bachata basic 459 zł,
  • Wariant 2: trening + bachata medium 459 zł,
  • Wariant 3: bachata basic 189 zł,
  • Wariant 4: bachata medium 189 zł,
  • Wariant 5: bachata dla par 249 zł.

Najtańszymi wariantami podczas wydarzenia promowanego przez Annę Lewandowską są bachata basic lub bachata medium, dostępne w cenie 189 zł. Ćwiczenie poprowadzi trener Mathias Font. To oznacza, że aby spotkać Annę Lewandowską, trzeba wybrać wariant pierwszy lub drugi treningu, za niemałą cenę 459 zł.

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 9:00 i potrwa do 13:30. Między 9:00 a 10:00 odbędzie się bachata basic step. Od 10:00 do 11:30 trening poprowadzi Anna Lewandowska wraz z Healthy Teamem. Kolejna będzie bachata medium step do 12:30. Ostatnim przewidzianym ćwiczeniem w planie jest bachata w parach. Wydarzenie ma zakończyć się o 13:30.

Co to jest bachata? Czy może stanowić formę treningu?

Jak informuje portal fitporadnik.zdrowie.pl, bachata to rodzaj zmysłowego tańca podobnego do pozostałych tańców latynoamerykańskich. Taniec wywodzi się z Karaibów. Żeby poprawnie zatańczyć bachatę, należy pozwolić ponieść się partnerowi oraz muzyce. Istotnym aspektem w tym tańcu jest sensualność, a także wyzbycie się wszelkich zahamowań, ponieważ bachata wymaga dużej świadomości własnego ciała i zaufania oraz otwartości na partnera. Jeżeli wolimy wariant tańca bez udziału partnera, bachata dopuszcza taką ewentualność. Ten energiczny taniec, tak jak zresztą każdy taniec, może mieć pozytywny wpływ na organizm, przez co może stanowić dopełnienie treningu.

Więcej o: