Biedronka odkupi od nas plastikowe butelki. 6 sztuk za 1 zł. Znamy warunki promocji i listę sklepów

W dyskontach Biedronki klienci i klientki mogą dostać vouchery promocyjne w zamian za przyniesienie do sklepu plastikowych butelek. 1 zł za sześć sztuk. Oferta trwa do 27 sierpnia i jest ważna w wybranych sklepach. Znamy ich listę i inne warunki udziału w promocji.

Trwająca w Biedronce akcja pozwoli jej uczestnikom na wymienienie sześciu plastikowych butelek po napojach na voucher o wartości 1 zł. Nie istnieją żadne wykluczenia dotyczące producentów, pojemności i typu napojów. Przekazywane sklepowi opakowania nie muszą również zawierać etykiet lub zakrętek i mogą być zgniecione. W regulaminie istnieją jednak pewne ograniczenia.

Zobacz wideo Oto najświeższa Biedronka w Polsce. Jest nowocześnie i proekologicznie

Biedronka ze specjalną akcją. Znamy zasady i ograniczenia

Jednym z punktów regulaminu jest ograniczenie liczby voucherów na jednego klienta. Podczas akcji promocyjnej jeden uczestnik może oddać maksymalnie pięć zestawów składających się z sześciu pustych opakowań po napojach. Oznacza to, że klient może przynieść najwyżej 30 butelek, za które otrzyma vouchery o łącznej wartości 5 zł. Bon zniżkowy wykorzystać można do 31 sierpnia, wyłącznie na produkty będące napojami w butelkach plastikowych, z wyjątkiem napojów alkoholowych.

Z organizowanej przez Biedronkę promocji wyłączone są również butelki po olejach innych niż spożywcze, jogurtach zawierających białko zwierzęce oraz po kosmetykach. Akcja nie obejmuje także opakowań szklanych i aluminiowych.

Promocja w sieci Biedronka. Przedstawiamy listę sklepów

Organizowana przez Biedronkę akcja nie odbywa się każdego dnia. Do konkretnych sklepów biorących udział w promocji przypisane są konkretne daty jej obowiązywania. Do końca trwania akcji z oferty specjalnej skorzystać będą mogli jeszcze między innymi mieszkańcy Gdyni, Bydgoszczy, Lublina, Krakowa, Poznania, Częstochowy i Łodzi. Szczegółową listę sklepów oraz regulamin akcji można znaleźć na stronie sklepu. W piątki akcja obowiązuje od godziny 11 do 19, a w soboty od 10 do 18.

Oferta wymiany butelek na vouchery stanowi część programu "EkoWAKACJE z Biedronką", mającego na celu szerzenie wiedzy na temat ekologii i kształtowanie nawyków dobrych dla środowiska.

Akcja zorganizowana przez sieć dyskontów może też stanowić swoiste przygotowanie do wdrażania systemu kaucyjnego, który ma zostać wprowadzony w Polsce 1 stycznia 2025 r. Podczas jego obowiązywania klienci otrzymają możliwość odebrania kaucji za butelki plastikowe oraz szklane w dowolnym dużym sklepie o powierzchni powyżej 200 metrów kwadratowych. Więcej na temat obowiązywania systemu kaucyjnego pisaliśmy w artykule z czerwca.

Więcej o: