Padła szóstka w Lotto. Wybrał "chybił trafił" i został milionerem. Wiadomo, gdzie padła wygrana

Mieszkańcowi Zielonej Góry 8 sierpnia udało się trafić tzw. szóstkę w losowaniu Totalizatora Sportowego. W punkcie Lotto kupił los, wybierając metodę "chybił trafił". Jak się okazało, wszystkie wytypowane komputerowo liczby pokryły się z tymi, które zostały później wylosowane.

We wtorek 8 sierpnia odbyło się losowanie Lotto, w którym maszyna losująca wybrała następujące liczby: 26, 32, 33, 35, 43 i 46. Jak się okazało, jeden z graczy w Polsce rozbił kumulację, wygrywając kwotę dokładnie 7 758 389,30 złotych. 

Zobacz wideo Jak praworządność wpływa na prowadzenie biznesu? Pytamy eksperta

Losowanie Lotto. We wtorek mieszkaniec Zielonej Góry trafił "szóstkę". Wiadomo, gdzie kupiono los

Szczęśliwy los został puszczony przez mieszkańca Zielonej Góry. Jeden z klientów wszedł do niewielkiego, osiedlowego sklepu, który znajduje się przy ulicy Wojska Polskiego 88C i zakupił kupon Lotto. Mieszkaniec wybrał zakład metodą "chybił trafił", która polega na tym, że to nie gracz wybiera liczby, ale robi to za niego komputer

Wtorkowa "szóstka" jest już siódmą kumulacją, którą odnotowano w Zielonej Górze i 1521 w całej Polsce. Jak dodaje portal zielonagora.naszemiasto.pl, dzięki rozbiciu kumulacji na Fundusz Rozwoju Kultury Fizycznej z Lotto trafiło 6,5 mln złotych, a na Fundusz Promocji Kultury - 1,7 mln złotych. 

W czwartek kolejne losowanie Lotto, a w piątek losowanie Eurojackpot

W czwartek 10 sierpnia do wygrania w Lotto będą dwa miliony złotych oraz milion złotych w Lotto Plus. Transmisje z losowań prowadzone są na lotto.pl, na kanale Lotto na YouTube oraz w TVP3. Zaczynają się one około godziny 21:50. W piątek 11 sierpnia odbędzie się natomiast losowanie Eurojackpot, w którym do wygrania jest 45 mln złotych. Losowanie odbywa się między godziną 20 a 21. 

W losowaniach można wytypować liczby na dwa sposoby - albo wypisać je samodzielnie na kuponie, albo wybrać metodę "chybił trafił", gdzie liczby są losowo wybierane przez komputer. Jeden zakład Lotto kosztuje trzy złote, a na jednym kuponie można wytypować maksymalnie 10 zakładów, na których wybranych zostanie sześć z 49 liczb. 

Więcej o: