Kod aktywacyjny Gang Mocniaków. Radzio, Henio, Krzyś... Jak zdobyć maskotkę Biedronki?

Gang Mocniaków wkroczył do Biedronki. "Razem zadbajmy o zbilansowaną dietę i aktywność fizyczną" - brzmi hasło nowej odsłony akcji lojalnościowej. Jak zdobyć kod aktywacyjny, naklejki i wymienić je na pluszaki? Zasady programu.

Ruszyła nowa odsłona akcji lojalnościowej Biedronki. Od 28 sierpnia zbilansowaną dietę i aktywność fizyczną wśród najmłodszych propagować będzie Gang Mocniaków i jego jedenastu bohaterów: woda Werka, oranżada Ola, dynia Dorotka, banan Benek, napój Norbert, rogalik Radzio, chleb Henio, jajko Julek, parówka Patrycja, awokado Adaś i krem Krzyś.

Zobacz wideo Biedronka czy jednak Lidl? Porównujemy aplikacje dwóch największych dyskontów w Polsce

Zasady akcji promocyjnej Biedronki. Jak zdobyć dodatkową naklejkę?

Jak czytamy w regulaminie akcji Biedronki, aby dostać Mocniaka za darmo, należy zebrać określoną liczbę naklejek. Są one wydawane klientom, którzy od 28 sierpnia do 18 listopada zrobią zakupy w sklepie za min. 69 zł brutto. Dodatkową naklejkę można zdobyć za:

  • zakupy z kartą Moja Biedronka lub aplikacją Biedronka za każde wydane 69 zł;
  • zakup jakiegokolwiek warzywa lub owocu w ramach wydanych 69 zł;
  • zakup przynajmniej jednego z produktów z oferty "Mocny wybór" za każde wydane 69 zł;
  • zakup produktu specjalnego lub produktu specjalnego oznaczonego w gazetce promocyjnej znakiem "Kup i zyskaj extra naklejki" w okresie wskazanym w gazetce promocyjnej na kwotę min. 10 zł: jedna naklejka za każde wydane 69 zł;
  • prawidłowe rozwiązanie quizu w aplikacji Biedronka - kod uprawniający do dostępu do quizu otrzymają użytkownicy karty Moja Biedronka po dokonaniu zakupów za 69 zł zrealizowanych z użyciem karty Moja Biedronka lub aplikacji Biedronka.

Akcja trwa od 28.08 do 2.12.2023 r. Maskotkę z Gangu Mocniaków można kupić w cenie regularnej za 49,99 zł.

Kod aktywacyjny Gang Mocniaków. Gdzie go znaleźć?

Kod uprawniający do dostępu do quizu umieszczony jest w części niefiskalnej paragonu fiskalnego potwierdzającego dokonanie zakupu. W przypadku udzielenia prawidłowych odpowiedzi na cztery z pięciu pytań quizu uczestnik otrzyma jedną naklejkę.

Informacja o naklejce zostanie zapisana na wirtualnej karcie lojalnościowej, przypisanej do aplikacji mobilnej, w której kod został wpisany (aktywowany). Jest limit dzienny - jeden kod na kartę lojalnościową/wirtualną kartę lojalnościową. Dopuszczalne jest przekazanie kodu innemu uczestnikowi promocji.

Więcej o: