Mieszkaniec Olsztynka wygrał ponad dwa miliony złotych w Eurojackpot. 180 mln wciąż czeka

W ostatnim losowaniu Eurojackpot padły trzy wygrane drugiego stopnia. Jedną z nich odnotowano na terenie Polski. Mieszkaniec województwa warmińsko-mazurskiego otrzyma ponad dwa miliony złotych. Z kolei w województwie lubelskim gracz trafił "szóstkę" w Lotto i wygrał niemal cztery miliony. 8 września odbędzie się kolejne losowanie Eurojackpot. Dzięki kumulacji pula na główne wygrane wyniesie 180 milionów złotych.

5 września dwaj uczestnicy gier liczbowych z Polski wzbogacili się o kilka milionów złotych. W Eurojackpot padła wygrana o wartości około dwóch milionów złotych. Jeden z zakładów Lotto przyniósł natomiast prawie cztery miliony złotych. W piątek 8 września odbędzie się kolejne losowanie Eurojackpot, podczas którego będzie można wygrać jeszcze więcej pieniędzy.

Zobacz wideo Celebrycka impreza, a wśród tłumu gwiazd "Pan Lotto". Ryszard Rembiszewski: Sam wygrałem w Dużym Lotku tylko...

Wygrana drugiego stopnia Eurojackpot w Hiszpanii, Litwie i Olsztynku. "Szóstka" w Lotto w Hrubieszowie

W losowaniu Eurojackpot z 5 września na terenie całej Europy padły trzy wygrane drugiego stopnia o wartości 2 182 976 zł. Trafią one do graczy z Hiszpanii, Litwy oraz Polski, o czym możemy przeczytać na stronie lotto.pl. Jak poinformował Totalizator Sportowy, w naszym kraju szczęśliwy los został kupiony w punkcie LOTTO przy ul. Niepodległości 3 w Olsztynku (woj. warmińsko-mazurskie). 5 września w Polsce trafiono również ponad 29 tys. wygranych niższych stopni.

W kolekturze LOTTO przy ul. Ludnej 8 w Hrubieszowie (woj. lubelskie) zawarto zakład Lotto, który pozwolił wygrać główną nagrodę w wysokości 3 998 854,90 zł. Odnotowano również około 160 tys. wygranych niższych stopni, których łączna wartość to ponad 5 milionów złotych.

Kumulacja w Eurojackpot. W losowaniu 8 września główna nagroda wyniesie 180 milionów złotych

8 września między godziną 20 a 21 odbędzie się kolejne losowanie Eurojackpot. Kumulacja sprawi, że pula na główne wygrane wyniesie tym razem 180 milionów złotych. Aby zagrać o tę nagrodę, trzeba kupić los kosztujący 12,50 zł.

Więcej o: