Wysokie weekendowe wygrane w Lotto, Eurojackpot i Ekstra Pensji. Rekordzista zgarnął dwa miliony

Podczas weekendowego losowania los uśmiechnął się do aż trzech graczy z całej Polski. W przeciągu dwóch dni padła zarówno wygrana III stopnia w Eurojackpot, główna wygrana w Ekstra Pensji, jak i wysoka kwota w Lotto. Najwyższa pula, która trafi do zwycięzcy, wyniosła dwa mln zł.

Miniony weekend okazał się bardzo szczęśliwy dla graczy różnego rodzaju loterii. Piątkowe (15 września) losowanie wyłoniło aż dwóch zwycięzców w Polsce. W Eurojackpot padła wygrana III stopnia (5+0) w wysokości 1 699 797,80 zł. Druga osoba zyskała natomiast główną nagrodę w Super Pensji, co oznacza pięć tys. zł miesięcznie wypłacane przez okres 20 lat. Z kolei w sobotę (16 września) pula wygranej w Lotto osiągnęła dwa mln zł.

Zobacz wideo Jak politycy chcą obniżać PIT? Analizujemy programy wyborcze

Wyniki weekendowego losowania. Na liście zwycięskich losów aż trzy z Polski

Szczęśliwy gracz Eurojackpot wypełnił swój los w Ozorkowie (woj. łódzkie) przy ul. Starzyńskiego 9B. Liczby, które zagwarantowały mu wygraną to kolejno: 3, 8, 10, 31, 36 oraz 2 i 3. Główna wygrana w Ekstra Pensji przypadła osobie, która wypełniła los w szczecińskiej kolekturze (woj. zachodniopomorskie), zlokalizowanej przy ul. Rydla 66A. W tym przypadku o zwycięstwie zadecydowały liczby: 10, 11, 14, 23, 24 oraz 4. Sobotnie losowanie zakończyło się wyłonieniem szczęśliwej szóstki o składzie: 14, 31, 33, 34, 41, 42. Zwycięski los został "puszczony" z punktu w Łasku (woj. łódzkie), znajdującego się przy ul. Górnej 9.

Wrzesień szczęśliwym miesiącem dla uczestników losowań. Dotychczas padło osiem wygranych

Tylko we wrześniu w kumulacjach Eurojackpot na terenie Polski wyłonione zostało aż ośmiu zwycięzców II i III stopnia. Pełną tabelę wygranych można sprawdzić pod tym linkiem. "Informujemy, że we wtorkowym losowaniu Eurojackpot w puli na wygrane I stopnia może się znaleźć nawet 300 000 000 zł, w Lotto - 2 000 000 zł, a w Lotto Plus gwarantowany 1 000 000 zł" - przekazało biuro prasowe Lotto.

Więcej o: