2,3 mln zł w Lotto. Wiadomo, skąd wysłano szczęśliwy los. W Eurojackpot do zgarnięcia 45 mln zł

Czwartek przyniósł nagrody pieniężne dwóm szczęśliwcom. W małopolskiej miejscowości Nawojowa padła wygrana w wysokości ponad 2,3 mln zł, natomiast w zachodniopomorskim Chojnie zwycięzca zgarnął równy milion złotych. Nadchodzący weekend przyniesie szanse na kolejne wygrane. W Eurojackpot do wygrania będzie aż 45 mln zł.

W czwartek (21 września) w loteriach padły dwie wysokie wygrane. Pierwszy ze zwycięzców skreślił szczęśliwe liczby w województwie małopolskim, drugi w zachodniopomorskim.

Zobacz wideo Los na loterii. Co by zrobiły z nim przedszkolaki?

Wysoka wygrana w Lotto i zdrapce "Extremalne 7". Gdzie kupiono szczęśliwe losy?

Pierwsza z wygranych padła w miejscowości Nawojowa (woj. małopolskie) w punkcie LOTTO przy ulicy Krynickiej 19. Szczęśliwymi liczbami okazały się: 13, 14, 33, 36, 37, 49. Gracz wykupił zakład na chybił trafił i wzbogacił się o ponad 2,3 mln zł! To najwyższa wygrana odnotowana w tej miejscowości. 

Druga wygrana dotyczy zdrapki "Extremalne 7", która została zakupiona w kolekturze przy ulicy Jagiellońskiej w Chojnie (woj. zachodniopomorskie). Zwycięzca zdobył równo 1 mln zł. Jak podaje biuro prasowe totalizatora, zdrapka jest w sprzedaży od maja ubiegłego roku, a pierwsza główna wygrana padła w niej 12 lipca 2022 r. Na drugą przyszło czekać ponad rok. To również najwyższa wygrana odnotowana jak dotąd w Chojnie.

W Eurojackpot do wygrania nawet 45 mln zł. Weekendowe losowanie także w Lotto i Lotto Plus

W piątek (22 września) gracze Eurojackpot powalczą o zawrotne 45 mln zł. W sobotę w Lotto będzie można wygrać 2 mln zł, a w Lotto Plus 1 mln zł. W ubiegły weekend los uśmiechnął się do trzech graczy z Polski. W Eurojackpot padła wygrana III stopnia w wysokości prawie 1,7 mln zł, natomiast w Lotto wygrana wyniosła 2 mln zł. Padła także główna nagroda w Super Pensji - zwycięzca przez 20 lat będzie otrzymywać 5 tys. zł miesięcznie. 

Więcej o: