Milionowa wygrana w Eurojackpot padła w Rzeszowie. Wiadomo, w której kolekturze

W ostatnim losowaniu Eurojackpot nie padła główna wygrana, jednak jeden z mieszkańców Polski może cieszyć się wygraną trzeciego stopnia. Ta powędruje do osoby z Rzeszowa. W jakiej wysokości zostanie wypłacona?

W ostatni piątek nigdzie w Europie nie padła główna wygrana w losowaniu Eurojackpot. W Polsce jednak odnotowana została wygrana III stopnia, która oznacza prawidłowe wskazanie pięciu z wylosowanych liczb. 

Zobacz wideo 13 i 14 emerytura, czy waloryzacja - co lepsze dla seniorów?

Wygrana trzeciego stopnia w Eurojackpot padła w Rzeszowie. Jakie liczby wylosowano?

22 września w losowaniu Eurojackpot padły następujące liczby: 14, 24, 31, 44, 45 oraz 7 i 11. Pięć z nich prawidłowo wybrał mieszkaniec, który puścił swój los w punkcie LOTTO, znajdującym się przy ulicy Rejtana 69 w Rzeszowie. Jest to jak dotąd najwyższa wygrana w Eurojackpot w stolicy województwa podkarpackiego. 

Szczęśliwy gracz może liczyć na nagrodę, która wyniosła 1 131 362 złotych. Od tej kwoty kolektura odprowadzi także podatek. Jaką metodę zastosował gracz w wyborze szczęśliwych numerów? Jak podaje Totalizator Sportowy, wybrał on metodę chybił trafił. "Wytypował wszystkie pięć z 50 liczb, ale do rozbicia kumulacji zabrakło mu trafnego wskazania dwóch z 12 liczb" - czytamy w komunikacie. 

Nikomu w Europie nie udało się rozbić kumulacji, dlatego w puli na wtorkowe losowanie (26 września) jest aż 60 000 000 złotych do wygrania. 

W Lublinie padła główna wygrana w Ekstra Pensji - to już piąty taki przypadek w tym mieście

Jak dodaje Totalizator Sportowy, w sobotę padła natomiast główna wygrana w Ekstra Pensji. Osoba z Lublina będzie przez 20 lat co miesiąc otrzymywała 5000 złotych. Szczęśliwy zakład został zawarty w punkcie LOTTO przy ul. Nadbystrzyckiej 41.

Gracz wybrał metodę chybił trafił. Na jego kuponie znalazły się liczby wylosowane w Ekstra Pensji 23 września, czyli: 2, 10, 18, 28, 32 i 4. Jest to już piąta główna wygrana w tej loterii w Lublinie. Losowania Ekstra Pensji odbywają się codziennie. 

Więcej o: