Dwie rekordowe wygrane w Lotto tego samego dnia. Obaj szczęśliwcy pochodzą z tego samego województwa

Aż dwie rekordowe wygrane w grach Lotto padły tego samego dnia w województwie opolskim. Gracze z Krapkowic i ze Strzelec Opolskich stali się milionerami dzięki swoim zwycięstwom w losowaniu Lotto oraz zdrapce "Diamentowy Milion".

We wtorek 26 września w województwie opolskim padły aż dwie milionowe wygrane w Lotto. Zwycięskie numery udało się wylosować uczestnikowi losowania w Krapkowicach. W Strzelcach loterię wygrał natomiast gracz w zdrapkę. Obydwie z wczorajszych nagród są rekordami w danym mieście.

Zobacz wideo Los na loterii. Co by zrobiły z nim przedszkolaki?

Rekordowe wygrane w Lotto w woj. opolskim. Zwycięzcy zostali milionerami

Gracz z Krapkowic wygrał główną nagrodę w losowaniu Lotto. Wytypował siedem liczb, jedną dodatkową względem podstawowych sześciu. W grze z puli 49 liczb wylosowano numery 5, 7, 20, 29, 33 oraz 46, które znalazły się w zakładzie zwycięzcy. Gracz wygrał sumę w wysokości 2 670 213,40 zł. Jest to najwyższa wygrana odnotowana dotąd w Krapkowicach. Jak podają organizatorzy, zakład został wytypowany w kolekturze przy ul. Słowackiego 4.

Kolejna wysoka nagroda padła w loterii "Diamentowy Milion". Zwycięski los przypadł graczowi w Strzelcach Opolskich, który nabył go w kolekturze przy ul. Krakowskiej 25. Udało mu się trafić zwycięską zdrapkę gwarantującą milion złotych. Również w tym przypadku jest to najwyższa wygrana, jaka padła dotychczas w tym mieście, a zarazem pierwsza wygrana w tej zdrapce.

Lotto. Organizatorzy zapowiadają kolejne losowania

Organizatorzy loterii Lotto zapowiadają, że to nie ostatnia szansa na trafienie wysokich wygranych w tym tygodniu. Według ogłoszenia opublikowanego przez organizatorów, w czwartek 28 września toczyć będzie się loteria, w której zagrać można o gwarantowane dwa miliony złotych w Lotto lub milion złotych w Lotto Plus. Z kolei w piątkowym losowaniu Eurojackpot istnieć będzie szansa wygrania 100 milionów złotych.

Więcej o: