Padła główna wygrana Lotto. Ile pieniędzy otrzyma nowy milioner z woj. opolskiego?

Padła główna wygrana z wtorkowego losowania Lotto. Ponad dwa i pół miliona złotych otrzyma szczęśliwiec, którego kupon pochodzi z miasta Krapkowice (woj. opolskie). Nie jest to jedyna nagroda, ponieważ pieniądze wygrali również inni gracze.

Totalizator Sportowy opublikował wyniki losowania Lotto z wtorkowego (26 września) losowania. Wynika z nich, że padła główna wygrana w wysokości 2 670 213, 40 złotych. Otrzyma ją jedna osoba, która poprawnie wskazała wylosowane liczby.

Zobacz wideo "Zdumiewająca historia Henry’ego Sugara" [ZWIASTUN]

Wyniki Lotto. Padła główna wygrana w województwie opolskim. Pieniądze zdobyli także inni

Liczby, które padły podczas wtorkowego losowania, to: 5, 7, 20, 29, 33 i 46. Według doniesień Radia ZET, szczęśliwy kupon pochodzi z punktu Lotto przy ul. Słowackiego 4 w mieście Krapkowice (woj. opolskie). Jest to pierwszy raz, kiedy odnotowano tam tak wysoką wygraną. 

Wtorkowe losowanie przyniosło również zwycięstwa dla innych osób, ponieważ padło 40 wygranych drugiego stopnia. Szczęśliwcy otrzymają w związku z tym nagrody w wysokości 5 394,70 złotych. Natomiast 2257 wygranych, którzy poprawnie wskazali cztery liczby, otrzyma po 148,40 złotych. Najwięcej graczy wskazało poprawnie trzy liczby, ponieważ aż 39 999 osób. Otrzymają oni po 24 złote. 

Wyniki Lotto Plus prezentują się następująco: w losowaniu padły liczby 2, 17, 26, 32, 37, 46. Nikt nie wskazał poprawnie wszystkich sześciu liczb, ale 35 osób wskazały poprawnie piątkę, co daje nagrodę w wysokości 3 500 złotych. Czwórki padły u 1510 osób, za co mogą otrzymać po 100 złotych. Natomiast 27 371 osób trafiło trzy liczby, za które przewidziana wygrana wynosi 10 złotych.

Jak zagrać w Lotto? Wygrana w kumulacji zależy od wybranego zakładu

Aby zagrać w Lotto, należy kupić zakład, który kosztuje trzy złote i wytypować sześć z 49 liczb, które znajdują się w puli. Podczas wskazywania można wybrać je samodzielnie lub metodą "chybił trafił". Po dopłaceniu złotówki można wziąć udział w losowaniu Lotto Plus i zagrać o jeden milion zł. W tym przypadku kwota wygranej jest stała i nie kumuluje się.

Więcej o: