Padła szóstka w Lotto Plus. Dopłacił złotówkę i wygrał milion. Gdzie wysłano szczęśliwy los?

Główna wygrana w Lotto Plus padła w sobotę 30 września. Szczęśliwy los został zawarty w województwie warmińsko-mazurskim i jest wart milion złotych. Jakie liczby okazały się szczęśliwe?

Ostatni dzień września okazał się wyjątkowo szczęśliwy dla jednego z graczy Lotto Plus. Jeden los zapewnił mu ogromną wygraną. Jak poinformowała kolektura, szczęśliwiec spróbował swojego szczęścia w Pasłęku (woj. warmińsko-mazurskie).

Zobacz wideo Na kogo głosować? ORB przedstawia program Lewicy

Padła szóstka w Lotto Plus. Jakie liczby zostały wytypowane?

Biuro prasowe Totalizatora Sportowego poinformowało w poniedziałek 2 października, gdzie padła główna wygrana w Lotto Plus. Losowanie odbyło się 30 października, wówczas gracz, który zagrał w punkcie Lotto przy ul. Ogrodowej 42G w Pasłęku wygrał dokładnie milion złotych. Szczęśliwymi liczbami były: 18, 23, 25, 28, 42, 45.

Totalizator przekazał również, że we wrześniu padło w sumie dziewięć głównych wygranych. Sześć z nich w Lotto, a trzy w Lotto Plus. "Aby zagrać o 1 mln zł w Lotto Plus, wystarczy dopłacić złotówkę do zakładu Lotto i poprosić o grę z Plusem. Kumulacja w Lotto wynosi obecnie 4 000 000 zł. Najbliższe losowanie obu tych gier odbędzie się we wtorek, a jego transmisję można obejrzeć o godz. 22:00 na lotto.pl, Facebooku i kanale YouTube, a także w TVP3" - czytamy na stronie totalizatora.

Jak zagrać w Lotto Plus? Zasady są proste

Aby zagrać w Lotto, należy kupić w kolekturze los za 3 zł. Następnie wybrać sześć z 49 liczb. Można wybrać je samodzielnie lub zagrać na "chybił trafił", wówczas liczby zostaną wybrane automatycznie. Jeśli gracz dopłaci złotówkę, może grać o dodatkowy milion złotych w Lotto Plus. Co najważniejsze, należy zatrzymać kupon do czasu ogłoszenia wyników losowania.

"Zachowaj kupon. To jedyny dowód udziału w grze i podstawa do wypłaty wygranej. Jeśli grasz online, dowodem udziału w grze jest zapis elektronicznej transakcji w systemie sprzedaży przypisanej do Twojego konta gracza" - podał totalizator.

Więcej o: