Szaleństwo Black Friday w Polskiej Grupie Górniczej. Węgiel w promocji z okazji czarnego piątku

PGG zrobiło nietypowy ruch i przygotowało promocję na Black Friday. Od przyszłego piątku będzie można kupić węgiel ze sporym rabatem. Promocja potrwa przez trzy tygodnie.

W przyszły piątek zaczyna się Black Friday. W tym roku do szału promocji dołączyła firma, z nietypowej dla tych promocji branży, mianowicie PGG, które sprzedaje węgiel. Czarne złoto w promocji będzie można kupić od 20 listopada przez trzy kolejne tygodnie, do 8 grudnia. 

Zobacz wideo Grzegorz Onichimowski: Nie możemy postawić ludzi w obliczu drastycznych podwyżek cen energii elektrycznej

Promocja na węgiel z okazji Black Friday

W ramach promocji Black Weeks PGG obniży regularne ceny węgla o 200 zł za tonę. Żeby skorzystać z promocji, trzeba będzie wpisać kod zniżkowy o treści "PGG112023". Promocja obejmie wszystkie towary dostępne w e-sklepie PGG. 

Rabat zostanie odjęty od obniżonych cen, które obowiązują od poniedziałku 13 listopada. "Z porównań rynkowych wynika, że obecne ceny węgla opałowego w PGG S.A. są nawet o kilkaset złotych niższe od cen w składach prywatnych (uwzględniając przy tym węgiel importowany). Ekogroszki workowane i oferowane luzem potaniały w PGG S.A. o 200,- zł/t. W przypadku sortymentu kostka z kopalń Piast i Sośnica ceny spadły nawet o 270,- zł/t. Pozostałe węgle grube są o 100,- zł/t tańsze niż dotychczas" - pisze PGG.  

Ponadto PGG przypomina, że dla węgla nabywanego luzem w sklepie internetowym PGG S.A. koszt transportu z kopalni do składu KDW (Kwalifikowanych Dostawców Węgla) w pobliżu domu klienta wciąż wliczony jest w cenę kupowanego opału. 

"E-sklep Polskiej Grupy Górniczej pozostaje największym w Polsce kanałem dystrybucji węgla opałowego do ogrzewania domów i mieszkań. Zapewnia wygodny i bezpieczny dla klientów dostęp w trybie 24/7 do poszukiwanego opału. Dzięki usługom firmowej sieci KDW (Kwalifikowanych Dostawców Węgla), liczącej już niemal 200 składów we wszystkich zakątkach kraju" - chwali się spółka. 

Więcej o: