Komentarze (51)
Kolejna fala ataków na klientów mBanku. Groźny wirus wykrada dane
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • marian_porucha

  0

  Nie rozumiem jak coś takiego jak oszukańcze sms-y premium może funkcjonować. Pieniądze zbierają przecież najpierw licencjonowani operatorzy. Wystarczyłoby nakazać im przetrzymanie ich przez kilka miesięcy zanim przekażą je oszustowi. Jeżeli w tym czasie ktokolwiek zgłosi i udowodni, że usługa została na nim wymuszona w oszukańczy sposób (a to banalnie proste) cała wypłata dla oszusta powinna zostać wstrzymana a wszyscy którzy usługę zamówili powinni dostać korektę faktury lub zwrot pieniędzy na kartę. Jeżeli operator tego nie zrobi licencja powinna być mu automatycznie odbierana.

 • mcozio

  0

  tak to jest jak mBank zamiast byc bankiek urzadza sobie socjal media weba..mniej tu bankowosci niz inncyh dupereli ala facebook, grafika, animiacje..tylko nic sensowngo nie da sie szybko zeobic..

 • potulnyqumotr

  0

  Eurobank oferował kiedyś tokeny. W formie programów na telefony lub fizyczne.
  Najwyraźniej czas wrócić do tego. Może wprowadzić opłaty za fizyczne tokeny, ale zaoferować taką możliwość - dla tych co mają smartfony.

 • fidelitka

  0

  Nadal można zamówić papierową listę haseł.

 • chumski

  0

  A gdzie potęga mBanku???

 • dupajasi0

  0

  W zasadzie jak ktoś podaje swoje dane osobowe na stronie banku, który je przecież powinien mieć bo bez nich nie założyłby konta to może lepiej, że zostanie wyeliminowany z rynku finansowego. To taki darwinizm cyfrowo bankowy gdzie najsłabsze jednostki giną. ;-)

 • nikalaj

  Oceniono 2 razy 0

  "nie instalować aplikacji spoza sklepu Play" - ojej a ja nie mam dostępu do sklepu Play. Czy z Windows Market też kradną ?

 • yrrah

  Oceniono 1 raz -1

  "Nie instalować aplikacji spoza sklepu Play"? Wtf? Ten artykuł to reklama Playa? Czy też jest adresowany tylko do użytkowników Playa? Ale w takim razie nie ma sensu omawianie opisanego tu trzeciego sposobu na kradzież danych - telefon tu, a ni aplikacje, w ogóle nie występują. Nie... no w ogóle o co tu chodzi?

 • elbertson

  Oceniono 1 raz -1

  JAK SIE PRONIĆ PKT 5
  - Z M I E N I Ć B A N K

 • david321

  Oceniono 1 raz -1

  Android :) taaaa....

 • badziewiak66

  Oceniono 1 raz -1

  Bardzo dziwna sprawa z tym mBankiem. Kolejny artykuł który źle wpływa na kondycję tego Banku i jego wizerunek. Przypomnę że niedawno wiceminister chlapnął że kilka mniejszych banków będzie miało kłopoty. No i mają !

 • rabingoldblatt

  Oceniono 1 raz -1

  No dobra, krótkie pytanie - czy można zdalnie przejąć telefon taki z klawiaturą i wyświetlaczem, na którym ledwo mieści się treść jednego sms?

 • adam3407

  Oceniono 2 razy -2

  jak uderzyć w bank? Uderzyć w jego klientów.Skoro oszukani klienci nie znaleźli sprawiedliwości w sądach to wymierzają ją na własną rękę.

 • antykwarium

  Oceniono 2 razy -2

  bardzo dziękuję za dobranie ślicznego zdjęcia ilustrującego temat. Takie... niejednoznaczne to zdjęcie, wręcz post-post-modernistyczne, bo wicie-rozumicie, z jednej strony kominiarka i drapieżny wyraz twarzy (te zaciśnięte szczęki, te oczy badawczo śledźące klienta banku przez ekran). Z drugiej strony - krawtokoszula, a zatem... "Banksteria Kontraatakuje"?!
  p.s. kluczowej zasadzie pt. "nie znam się bardziej, niż piszący, a zatem komentuję" - nie komentuję tekstu, nie wytykam błędów, usw., niech inni się produkują, idę się napić, bo już po śniadaniu...

 • wiktormarzena

  Oceniono 3 razy -3

  ...jeśli po tych wszystkich przygodach nadal jesteście klientem tego banku, to znaczy ze albo nic nie macie na koncie, albo niedomagacie intelektualnie jako konsumenci i można z wami zrobić dosłownie wszystko.

 • pollako

  Oceniono 4 razy -4

  Tylko idioci mają konta w bankach i dokonują płatności kartami i przelewami. Idioci mają konta utrzymują banki za obsługę konta a banki i tak obracają ich pieniędzmi i zarabiają na ich kasie.
  Nigdy nie miałem konta nie utrzymywałem banku i nie grozi mi żaden wirus ! Tylko i wyłącznie gotówka!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX