Rusza Sala Kinowa Premium. Pierwszy polski płatny kanał YouTube. Filmy HD od...

Na serwisie YouTube wystartował pierwszy kanał oferujący płatny dostęp do filmów w jakości HD. Można je wypożyczać lub ściągać na dysk. Jak kształtują się ceny?
 

Sala Kinowa Premium to uruchomiony właśnie kanał na YouTube, który oferuje płatny dostęp do filmów w jakości HD. Jest to serwis typu VOD (Video On Demand), który może stanowić alternatywę dla serwisów takich jak Ipla czy Netflix

Za wypożyczenie tytułu płacimy 5 lub 9 złotych. Po dokonaniu płatności za pomocą karty kredytowej przypisanej do konta Google film obejrzeć można w ciągu 30 dni. Kiedy jednak już zaczniemy go oglądać mamy 48 godzin, później nagranie staje się niedostępne.

Chyba, że ściągniemy je na dysk - wtedy zapłacimy odpowiednio 19 lub 25 złotych.

Co w ofercie

By ocenić jakoś oferty należy sprawdzić ile tytułów jest do dyspozycji i jak bardzo są to "świeże" pozycje. Sala Kinowa Premium oferuje filmy zarówno polskie, jak i zagraniczne, wyprodukowane mniej więcej dwa lata temu lub starsze. W tej chwili na liście jest 60 pozycji. Warto jednak wspomnieć, że ten sam operator oferuje bezpłatnie kanał Sala Kinowa, gdzie do obejrzenia mamy około setki filmów. 

Filmy podzielono na kategorie, co ułatwia ich przeglądanie i wybór.

Dla kogo ta oferta?

Zaletą oferty jest łatwość obsługi i wyboru - płatne filmy obejrzymy za pomocą YouTube'a na każdym urządzeniu. Zakupione filmy można oglądać w niemal dowolny sposób. Oferta wydaje się dość atrakcyjna cenowo dla tych, którzy nie oglądają zbyt wielu filmów w miesiącu. 

Więcej o: