Apple szykuje rewolucyjnego iPhone'a? Jest wyjątkowa okazja

Robert Kędzierski
Wciąż czekamy na następcę iPhone'a 6s, tymczasem media spekulują, że naprawdę przełomowy telefon Apple pokaże dopiero w przyszłym roku. Ma ku temu bardzo ważne powody.

John Gruber, jeden z amerykańskich analityków rynku, przewiduje, że następca iPhone'a 6S nie będzie przełomowy. Dopiero przyszłoroczny model ma być czymś zupełnie nowym.

Według Grubera Apple postanowi w wyjątkowy sposób uczcić dziesiąte urodziny iPhone'a. Przyszłoroczny model ma zatem być zupełnie nowatorski - wyposażony w całkowicie bezkrawędziowy ekran i pozbawiony przycisku Home. 

Przeczytaj też: Steve Jobs nie dopuściłby do tego, żeby Apple zgodziło się na...

Czy tak będzie wyglądać iPhone 7?Czy tak będzie wyglądać iPhone 7? Fot. Marek Wiedlich

Ekran ma zajmować w zasadzie cały front urządzenia - jedyne "wycięcie" zajmie głośniczek. Nawet frontowa kamera ma być zatopiona w ekranie. 

To nie plotki, takie pogłoski do mnie docierają.

- zapewnia Gruber cytowany przez Telegraph

Co pokaże Apple we wrześniu

Czy Apple zaprezentuje iPhone'a Pro z podwójnym aparatem?Czy Apple zaprezentuje iPhone'a Pro z podwójnym aparatem? Fot. za telegraph.co.uk

W tej chwili większość mediów skupia się na wrześniowych premierach Apple. Według przewidywań gigant z Cupertino zaprezentuje iPhone'a Pro wyposażonego w podwójny aparat. Świadczą o tym nieoficjalne przecieki. 

Prawdopodobieństwo, że Apple będzie chciało naprawdę zaskoczyć użytkowników w przyszłym roku jest wysokie. Ciężko jednak stwierdzić, czy innowacje faktycznie będą zgodne z wizją Grubera. 

W tym roku Apple zaprezentował iPhone'a SE, który z pewnością nie jest innowacyjny - ma być sposobem na zwiększenie sprzedaży na rynkach wschodzących. Czy w przyszłym roku przyjdzie czas na naprawdę innowacyjny i drogi smartfon od Apple? Czas pokaże. 

Więcej o:
Komentarze (29)
Apple pracuje nad przełomowym iPhonem
Zaloguj się
 • sigit

  Oceniono 7 razy 5

  WOW, ignoranci chyba się posikają z radości - tyle pięknych marketingowych zapowiedzi i taki ... śliczny. Niestety to tylko wygląd, a nie funkcjonalność. Mnie nadal będzie brakować funkcji dostępnych w "androidach" od lat. Mogliby się zdecydować np. na płatności NFC.

 • cezar85

  Oceniono 6 razy 4

  namiot już rozbiłem pod sklepem

 • 4v

  Oceniono 5 razy 1

  "Ekran ma zajmować w zasadzie cały front urządzenia - jedyne "wycięcie" zajmie głośniczek. Nawet frontowa kamera ma być zatopiona w ekranie. "

  W końcu? Naprawdę? Aż mi się wierzyć nie chce. Część "fanów" pewnie będzie płakało po tym debilnym przestarzałym designie, rodem z 2007 roku. Ja tam się cieszę. Może sobie nawet w końcu sprawię iPhona... po siedmio, czy tam ośmioletniej przerwie (choć wtedy wytrzymałem miesiąc z tym wynalazkiem)

 • r1234_76

  Oceniono 3 razy 1

  Szkoda czasu na te spekulacje - chyba, że samemu chce się produkować telefony.

  Telefon to telefon - trzeba korzystać z tego co jest, a nie podniecać się tym, co będzie.

 • dala.tata

  Oceniono 1 raz 1

  Natepce iphon'a 7? Cos mi umknelo?

 • to_ja_dziki-9876543210

  0

  zupełnie nowy iPhone już był. To był PIERWSZY iPhone. Reszta to są odświeżane kotlety-przez ten czas nawet nie chciało im się w Applu zaprojektować nowej obudowy i rozdymali do absurdalnych rozmiarów pierwotny projekt. Taka to innowacja...

 • xezaq

  0

  To nie plotki, to pogłoski :D
  No no no, co za wiarygodność :)

 • popis.pasozyty

  Oceniono 2 razy 0

  Z emocji już nie zasnę do premiery.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX