Wielka awaria Orange naprawiona. Usługi już działają. Ale nie wszystkim [AKTUALIZACJA]

Robert Kędzierski
Wczoraj przez kilka godzin Orange zmagało się z poważną awarią. Nie można było dzwonić, wysłać wiadomości i korzystać z internetu. Awarię udało się usunąć dopiero o godzinie 2 w nocy.

[AKTUALIZACJA]

Ogólnopolską awarię udało się usunąć około godziny 2:00 w nocy. Poinformował o tym na Twitterze rzecznik prasowy Orange Wojciech Jabczyński.

Niestety, pomimo tej deklaracji, wielu czytelników wciąż zgłasza problemy z działaniem usług operatora. Problem ma dotyczyć przede wszystkim mieszkańców Warszawy.

Osobom, które wciąż nie mogą korzystać z telefonu i internetu, Orange zaleca zresetowanie urządzenia. To powinno rozwiązać problem.

[AKTUALIZACJA]

Jeśli korzystacie z usług sieci Orange, albo próbujecie skontaktować się z kimś, kto jest klientem tej sieci, uzbrójcie się w cierpliwość. W całym kraju występują problemy z nawiązywaniem połączeń, wysyłaniem wiadomości, a nawet korzystaniem z internetu. Operator o problemie poinformował na swoim profilu na Facebooku.

Awaria OrangeAwaria Orange Fot. Facebook/Orange

Informacje potwierdził też (za pomocą komunikatora internetowego) Wojciech Jabczyński, rzecznik firmy. 

Chwilę po 21:00 rzecznik na nasze zapytanie odpowiedział: "Niestety jeszcze nie mogę podać pewnego na 100 proc. terminu usunięcia awarii."

Więcej o: