Finały polskiej ligi CS:GO. Do wygrania 80 tys. zł i wyjazd na mistrzostwa świata

W sobotę 8 października w Multikinie Ursynów w Warszawie odbędą się finały polskiej ligi Counter Strike: Global Offensive. Zwycięska drużyna, oprócz rekordowych nagród pieniężnych, będzie miała szansę zmierzyć się z najlepszymi na mistrzostwach świata podczas eSports World Convention 2016 Paris Games Week.

W finałach, odbywających się w sobotę 8 października w Multikinie Ursynów, zmierzą się ze sobą cztery dobrze znane entuzjastom e-sportu w Polsce drużyny: Sferis PRIDE, Team Refuse, ATB Gaming oraz Leftovers. Triumfator będzie reprezentować nasz kraj na wysokiej rangi turnieju eSports World Convention, odbywającym się co roku podczas francuskich targów gier Paris Games Week.

Nie ulega wątpliwości, że Counter Strike to jedna ze specjalności polskich e-sportowców. W naszym kraju toczy się wiele mniejszych i większych turniejów skupiających się na tej grze.

Za CSCenter League stoi portal i telewizja sportowa CSCenter.pl należące do firmy Macro Games S.A.. Aspiracją organizatorów jest uczynienie CSCenter League jednym z największych tego typu turniejów w Polsce. Stąd rekordowa na polskie warunki pula nagród finałów, wynosząca aż 80 tysięcy złotych. Już na przełomie listopada i grudnia ruszy kolejny sezon ligi.

Czytaj też: Polacy zwyciężyli w największych rozgrywkach Counter-Strike na świecie. Z zawodów przywiozą 1,5 mln złotych

Wstęp na polskie finały jest bezpłatny, jednak zanim udacie się do Multikina Ursynów koniecznie zgłoście chęć udziału wypełniając formularz na stronie organizatora.