Startuje European VR Congress - największe wydarzenie w kraju poświęcone wirtualnej rzeczywistości

Jesteśmy właśnie świadkami kolejnej rewolucji na rynku nowych technologii. Mowa oczywiście o wirtualnej rzeczywistości. Odbywający się 3 i 4 listopada br. European VR Congress jest znakomitą okazją, by poznać najistotniejsze trendy związane z tą technologią.

Od pewnego czasu obserwujemy bardzo szybki rozwój technologii wirtualnej rzeczywistości. Podobnie jak w przypadku rewolucji na rynku telefonów komórkowych, jaką było wprowadzenie smartfonów, tak samo teraz wielu z nas nie widzi praktycznych zastosowań dla tej technologii i wróży jej rychły koniec.

Ci, którzy nie wierzą w przyszłość VR i ci, którzy mocno jej kibicują mają doskonałą okazję, aby zgłębić wiedzę na temat wirtualnej rzeczywistości, poznać osoby, które o VR wiedzą wszystko i poznać praktyczne strony VR.

Już jutro największe wydarzenie VR

Już 3 i 4 listopada w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie odbywa się największe w Polsce wydarzenie poświęcone wirtualnej rzeczywistości - European VR Congress. Będzie to zatem świetna okazja, aby ocenić przydatność VR w służbie medycyny, potencjał wykorzystania VR w branży budowlanej czy turystycznej, a nawet medialnej.

Podczas European VR Congress odbędzie się kilkanaście debat i prezentacji prowadzonych przez wielu topowych producentów sprzętu związanego z VR. W trakcie towarzyszącego kongresowi Expo będzie można przetestować najnowszy sprzęt wirtualnej rzeczywistości i osobiście przekonać się, że korzystanie z tej technologii jest dziś proste i niezbyt kosztowne.

Więcej szczegółów na temat wydarzenia znajdziecie na oficjalnej stronie European VR Congress.

Więcej o: