Bilety Warszawskiej Kolei Dojazdowej i Kolei Śląskich do kupienia przez SkyCash

Zdecydowanie dobra wiadomość dla pasażerów Warszawskiej Kolei Dojazdowej (WKD) oraz Kolei Śląskich. Bilety tych przewoźników można już kupować za pośrednictwem popularnej i wygodnej w obsłudze aplikacji SkyCash.

Do korzystania z darmowej aplikacji SkyCash wystarczy smartfon z Androidem, iOS lub Windows Phone. Po zasileniu konta użytkownika lub podpięciu karty płatniczej możemy kupować elektroniczne bilety na wszystkie popularne środki transportu w największych miastach w Polsce. Okazanie biletu nie wymaga połączenia z internetem. Dodatkowo SkyCash może służyć między innymi do płacenia rachunków, wypłat gotówki z bankomatów, czy doładowania telefonu na kartę.

Do grona obsługiwanych przewoźników dołączyły właśnie Koleje Śląskie oraz Warszawska Kolej Dojazdowa (WKD). Sprzedaż biletów WKD przez SkyCash do końca marca znajduje się w fazie pilotażowej. Jeśli rozwiązanie się sprawdzi zostanie wprowadzone na stałe do oferty.

SkyCashSkyCash źródło: zrzuty ekranowe

Czytaj też: Kolejna nowość w Google Maps. Pełna integracja z Uberem. To nie spodoba się taksówkarzom

Obecnie w aplikacji można kupić już bilety następujących przewoźników kolejowych: PKP Intercity, Przewozy Regionalne, Koleje Mazowieckie, SKM Trójmiasto, Koleje Śląskie, Koleje Wielkopolskie, Koleje Dolnośląskie, Warszawska Kolej Dojazdowa, Łódzka Kolej Aglomeracyjna oraz Arriva RP.

Więcej o: