Tak może wyglądać Samsung Galaxy S8. Wyciekły zdjęcia. I jeszcze ta aplikacja

Świat nie może się już doczekać premiery najnowszego flagowca Samsunga. Jeśli ujawnione właśnie zdjęcia są prawdziwe mamy do czynienia ze sporymi zmianami we wzornictwie. Może je również potwierdzać krążąca od niedawna w sieci aplikacja.

Aplikacja, która zdradza nowy wygląd Samsunga Galaxy S8 to Secure Folder. Pozwala na przechowywanie wyjątkowo cennych danych w bezpiecznym schowku zabezpieczonym przed dostępem niepowołanych osób. Będą mogli z niej skorzystać posiadacze Galaxy S7 zaktualizowanych do Androida 7.0 Nougat.

Co prawda, nie jest jeszcze oficjalnie dostępna z poziomu sklepu Google Play, jednak plik instalacyjny .APK od pewnego czasu krąży już po internecie.

Aplikacja Secure FolderAplikacja Secure Folder źródło: Sammobile

Jak informuje serwis Sammobile po pierwszym uruchomieniu aplikacji widać ilustrację bryły smartfonu z bardzo szczupłymi ramkami pozbawioną charakterystycznego paska z fizycznym przyciskiem na samym dole. Wszystkie dotychczasowe rendery, które wyciekły do sieci zdają się pokrywać z tym, co widać na ilustracji udostępnionej przez Sammobile. Oznacza to sporą zmianę w dotychczasowej zmianie w konstrukcji koreańskiego flagowca.

Z kolei na Twitterze krążą już zdjęcia, pochodzące rzekomo od chińskich dostawców folii ochronnych, w które będzie pakowany Galaxy S8. Widać na nich smartfon bez wspomnianej wcześniej belki z fizycznym przyciskiem i dwoma podświetlanymi po bokach, w której miejscu znajduje się wirtualny odpowiednik z przyciskiem Wstecz.

Czytaj też: Samsung Galaxy S8 już gotowy. Podwójny aparat tylko w jednej wersji

Więcej o: