Piotrowska-Oliwa: Leżąc na łopatkach wykorzystaj tę chwilę i przygotuj strategię, która pozwoli ci wygrać następny mecz [NEXT TIME]

- Nie warto zrażać ludzi, nie warto palić za sobą mostów. Trzeba pamiętać o tym, że w drodze na szczyt dobrze jest budować wsparcie, bo jak się będzie kiedyś z niego schodzić albo spadać, to wtedy będzie komu cię złapać. O tym na prawdę warto pamiętać - mówi Grażyna Piotrowska-Oliwa.

Grażyna Piotrowska-Oliwa, prezes Virgin Mobile Polska, z biznesem związana od 25 lat. W latach 2012-2013 była prezesem zarządu PGNiG SA.

W nowym cyklu wideo NEXT TIME przedstawiamy ludzi sukcesu, którzy opowiadają, jakie rady napisaliby na karteczce i przykleili na biurku samym sobie sprzed lat. Jakich błędów mogliby dzięki temu uniknąć, co zrobiliby lepiej, czego się nauczyli i teraz mogą podzielić się doświadczeniem z innymi. Dzięki pasjonującym rozmowom dowiadujemy się nie tylko smaczków z ich historii biznesowej, ale także lepiej poznajemy ich jako ludzi. Czasem mówią nam o rzeczach, o których nie powiedzieli nikomu innemu.

Dziękujemy za udostępnienie przestrzeni do nagrania filmu Brain Embassy w Warszawie.