Wyciekły zdjęcia niezwykłego telefonu HTC. Jego obudowa będzie reagować na "ściskanie"

Dzięki temu wyciekowi poznaliśmy niezaprezentowanego jeszcze flagowca HTC z każdej strony. Dosłownie, do sieci wyciekły bowiem zdjęcia i film przedstawiający ten niezwykły telefon.

O nowym flagowcu HTC mogliśmy usłyszeć ostatnio w połowie kwietnia. Telefon ma zaoferować nowinkę, której do tej pory w smartfonach nie było. Krawędzie jego obudowy mają być czułe na ściskanie.

Ma to umożliwić wykonywanie gestów dotykając krawędzie telefonu. To z kolei powinno przełożyć się na lepszą wygodę użytkowania telefonu z dość sporym wyświetlaczem (5,45 cala).

Na razie poznaliśmy jednak jedynie wyjątkową funkcjonalność i specyfikację urządzenia (o której pisałem w ostatnim tekście). Wygląd smartfona pozostawał jednak tajemnicą. Do teraz.

Kilkanaście dni przed oficjalną prezentacją wyciekły zdjęcia telefonu i film pokazujący go z każdej strony:

Na zdjęciach widzimy wersję w kolorze czerwonym, choć smartfon ma być dostępny w pięciu wersjach kolorystycznych. HTC U 11 może się podobać, jednak na minus trzeba zaliczyć delikatnie wystający moduł aparatu.

Prawie 5,5 calowy ekran wykończono lekko zaokrąglonym szkłem 2,5D. Dowiedzieliśmy się jednak, że sam wyświetlacz nie jest zagięty.

Poza tym widać też dwutonową diodę doświetlającą LED, przyciski głośności i włącznik na prawej krawędzi urządzenia, USB typu C i elegancki otwór głośnika. Na przednim panelu, pod ekranem umieszczono czytnik linii papilarnych. Smartfon możecie obejrzeć z każdej strony na poniższym filmie:

 

"Ściskany" smartfon od HTC został już oficjalnie zapowiedziany. Premiera odbędzie się 16 maja.

...

Więcej o: