European VR Congress 2017 - kongres poświęcony wirtualnej rzeczywistości już za kilka dni w Warszawie

To już druga edycja największego w Polsce kongresu dotyczącego wirtualnej rzeczywistości. Będzie świetną okazją, aby przyjrzeć się bliżej tej dynamicznie rozwijającej się technologii.

European VR Congress to wydarzenie organizowane przez Konferencje Agora poświęcone technologii wirtualnej rzeczywistości. Pierwsza edycja kongresu odbyła się w listopadzie i przyciągnęła ponad pół tysiąca uczestników.

W dniach 23 i 24 maja Centrum Nauki Kopernik ponownie stanie się miejscem spotkań osób zainteresowanych tematyką VR. Podobnie jak w zeszłym roku, w Warszawie pojawią się czołowi producenci i twórcy produkcji VR z całej Polski oraz z zagranicy.

Czytaj też: European VR Congress 2016: Wirtualna rzeczywistość nie uratuje świata, ale pomoże dostrzec jego inną stronę

W ramach European VR Congress 2017 przygotowano szereg wydarzeń i paneli prowadzonych przez ekspertów z dziedziny wirtualnej rzeczywistości. W tym roku możemy liczyć także na poszerzoną strefę VR Expo, gdzie będzie można samodzielnie przetestować najnowszy sprzęt VR.

European VR Congress 2016European VR Congress 2016 fot. Bartłomiej Pawlak

Uczestnicy będą mogli wziąć udział w Speed Dating, czyli szybkich spotkaniach kojarzących firmy VR z inwestorami oraz warsztatach pogłębiających wiedzę na wybrany temat, jak np. cinematic VR.

Startupy zaprezentują swoje projekty w strefie Startup Zone, a w ramach Business Dating będą mogły nawiązać kontakty z inwestorami.

Czytaj też: European VR Congress 2016: Wirtualna przyszłość przyjdzie do nas szybciej, niż się spodziewamy

European VR Congress to także świetna okazja do networkingu. W jednym miejscu pojawią się setki entuzjastów wirtualnej rzeczywistości. Okazje do dyskusji będą m.in. podczas śniadań otwierających oba dni kongresu, przerw networkingowych i imprezy integracyjnej.

Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej wydarzenia.

...

Więcej o: