Komentarze (49)
Ekspert ostrzega: astronauci wysłani na Marsa muszą być gotowi na śmierć. Pomoc z Ziemi nie nadejdzie
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • 4head

  Oceniono 3 razy -1

  Bez opanowanej hibernacji ani rusz..

 • japka_putina

  Oceniono 10 razy -2

  Lekarz z Lądynu dokonał odkrycia: podróż na Marsa może być bardzo niebezpieczna. Gdyby nie nasz przenikliwy dziennikarz, nic byśmy o tym nie wiedzieli. Standing ovation, Mr. Kędzierski!

 • kzet69

  Oceniono 6 razy -2

  Artykuły p. Kędzierskiego należy przenieść z kategorii "nauka" do kategorii "pękające parówki", to już któryś z rzędu, który merytorycznie równa do chłopców Antoniego...

 • kzet69

  Oceniono 4 razy -2

  "Dlatego eksperci sugerują, że astronauci wysyłani w daleki kosmos muszą być dobierani również pod względem grupy krwi. Tak, by możliwe było przeprowadzenie transfuzji."

  A ja naiwny sądziłem że XXI wiek różni się nieco od lat 1940-50 i obecnie wystarczy zabrać ze sobą zamrożone ubogoleukocytarne koncentraty krwinek czerwonek, płytek i osocza odpowiednich grup....

 • kzet69

  Oceniono 6 razy -2

  " Nasze dotychczasowe doświadczenia wskazują, że astronauci, którzy odbyli misje księżycowe chorowali na serce o 43 proc . częściej niż ci, którzy dotarli jedynie na niską orbitę Ziemi."
  Jak długo będziecie powtarzali tego "fake newsa"??? Wstyd.. Ze wszystkich astronautów programu Apollo "na serce" zmarło zaledwie 3 , z tego jeden dobrze po 80-ce!!!

 • lelontm2

  Oceniono 10 razy -2

  No cóż, navigare necesse est vivere non est necesse.

 • wnuczek_akowca

  Oceniono 10 razy -6

  Spokojnie, Bóg jest wszędzie ... :))))
  Wierzący uczestnik marsjańskiej krucjaty zawierzy swe problemy Bogu i będzie dobrze...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX