Polacy będą mogli grać w Eurojackpot. Rekordowa wygrana to 376 mln zł

Robert Kędzierski
Totalizator Sportowy wprowadza do swojej oferty nową grę. Czesi, Niemcy, Finowie wygrywali w niej do tej pory nawet 376 mln złotych.

Już od września Polacy będą mogli zawierać zakłady w europejskiej loterii Eurojackpot. Grę wprowadza do swojej oferty Totalizator Sportowy - informuje Puls Biznesu. 

Czytaj też: Szefowie amerykańskich korporacji nie muszą obstawiać Lotto. Zarabiają tyle, ile Polacy wygrywają w wielkich kumulacjach. 

Nowa gra może rozbudzić w Polakach wielkie emocje, bo i pieniądze jakie można wygrać są naprawdę spore. W historii Eurojackpot odnotowano dwie wypłaty w wysokości 90 mln euro (równowartość 376 mln zł) - w Niemczech i Czechach. W rankingu wypłat znajduje się w sumie ponad 30 pozycji w wysokości nie mniejszej niż 10 mln euro - to bowiem suma gwarantowana za trafienie głównej wygranej. 

Wśród krajów, których obywatele mogą grać w Eurojackpot znajdują się dziś m.in. Chorwacja, Dania, Estonia, Finlandia, Hiszpania, Holandia, Islandia, Litwa, Łotwa, Niemcy, Norwegia, Słowenia, Szwecja, Włochy, Węgry, Czechy, Słowacja. 

W Polsce rekordowa wygrana w Lotto wyniosła 36,7 mln złotych. W pierwszej piątce znajdują się kwoty nieco niższe - od 30,5 mln zł. 

Więcej o:
Komentarze (45)
Polacy będą mogli grać w Eurojackpot. Rekordowa wygrana to 376 mln zł
Zaloguj się
 • waldimekum

  Oceniono 14 razy 10

  Powiem tak, kupcie sobie to za 200 zł i zobaczycie, czym jest wku...enie :)

 • jedenzero84

  Oceniono 15 razy 9

  no tak, Litwa, Łotwa, Czechy, Słowacja i nawet Węgry, a my jak beduini ostatni. To Lotto to zabytek. W Norwegi przez internet można grać w Lotto. Wystarczy założyć konto: podać numer NIP, Konto bankowe i jedziesz. Zdrapki online, Wszystko bez wychodzeni z domu. Logujesz się na konto i już wiesz czy wygrałeś czy nie i nie trzeba sprawdzać te numery czasochłonne itd itp. Lotto Polskie niezmieniło się od 50 lat tak jak PzPN , PZW i temu podobne dziadostwa

 • robta_se_tak_dali

  Oceniono 9 razy 7

  wielki mi przywilej, barany do postrzyżyn, haha

 • jakis_gosc01

  Oceniono 4 razy 2

  W amerykańskiej loterii często można wygrać więcej i też mogą w to grać Polacy. Kupon można wypełnić i kupić przez internet.

 • anka.pano

  Oceniono 1 raz 1

  Przecież na eurojackpot.pl działa od dawna lewy serwis umożliwiający unikając fiskusa grać w tę grę. Cos tym frajerom od rejestru stron zakazanych nie poszło :))))

 • tacx

  Oceniono 1 raz 1

  He he... W Lotto cieżko 6x6 trafic a co dopiero w Eurojackpota. Cena tego dobrodziejstwa bezie oscylowała w granicach 10zł za zakład to każdy sobie wyobrazi ile osób w to bedzie grać i czemu wygrane padają tak rzadko.

 • evi-ana

  Oceniono 1 raz 1

  Ciekawa jestem ile będzie kosztował kupon. I czy totalizator jak zawsze będzie wcześniej wiedział, oczywiście przypadkowo, że "teraz będą kumulacje".

 • gelbigel

  Oceniono 2 razy 0

  Kolejna gra dla głupców ludzka naiwność versus matematyka

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX