Putin, Trump, szczyt G20 i Nokia 3310. Lepszego połączenia w internecie dziś już nie znajdziecie

Caviar, czyli rosyjscy specjaliści od wizualnego tuningu telefonów pokazali okolicznościową wersję Nokii 3310 zaprojektowaną z okazji pierwszego spotkania dwóch prezydentów na szczycie G20 w Hamburgu. Robi wrażenie? Niezaprzeczalnie.

Wygrawerowane w złocie wizerunki prezydentów Stanów Zjednoczonych i Rosji dumnie zdobią tylną ściankę obudowy specjalnej edycji Nokii 3310. Pod spodem znajdziemy również datę pierwszego w historii spotkania Władimira Putina i Donalda Trumpa, które miało miejsce 7 lipca 2017 roku w Hamburgu podczas szczytu G20.

Poza złotem w konstrukcji Nokia 3310 Putin-Trump Summit użyto również drogocennego tytanu. Wyjątkowość pamiątki podkreśla ponadto przepełniony patosem opis producenta, wskazujący na symboliczne spojrzenie obu przywódców mocarstw w tę samą stronę (nie wiadomo, dlaczego akurat w lewą).

Nokia 3310 Putin Trump Summit EditionNokia 3310 Putin Trump Summit Edition fot. Caviar

Taka pamiątka musi słono kosztować i nie inaczej jest tym razem. Za okolicznościową Nokię 3310 z Putinem i Trumpem na rewersie trzeba zapłacić równowartość 2,5 tys. dol. Biorąc pod uwagę, że jeden standardowy egzemplarz Nokii 3310 kosztuje w Polsce 269 zł, kwota wydaje się kolosalna. Nie zapominajmy jednak o walorach estetycznych.

Czytaj też: U operatora, czy w sklepie? Gdzie możesz kupić Nokię 3310 i pokonać wszystkich w węża

W ofercie Caviar można także nabyć zaprojektowane specjalnie na okoliczność szczytu G20 iPhone'y 7 oraz 7 Plus, z których równie dumnie spoglądają obaj panowie. Umówmy się jednak, że to wybór bardziej przewidywalny. Pokazanie się na salonach z Nokią 3310 w takim wydaniu z pewnością spowoduje większe poruszenie.

24, 25 50. Zapamiętaj te cyfry. Bo to one zdecydują o tym, jak będzie wyglądać twoje wideo

Więcej o: