Prawdziwa gratka dla fanów Gwiezdnych wojen. Disney otworzy dla nich niesamowity hotel

Podczas targów D23 Expo w Los Angeles przedstawiciele Disneya podzielili się ze zgromadzonymi ekscytującą wieścią. Na terenie parku rozrywki Walt Disney World Resort w Orlando na Florydzie zostanie otwarty niezwykły hotel.

Rejon parku rozrywki Walt Disney World Resort w Orlando przeznaczony dla fanów Gwiezdnych Wojen ma nosić nazwę Star Wars Galaxy’s Edge. To właśnie tam zostanie wkrótce otwarty niezwykły hotel, w którym będzie można poczuć świat kosmicznej sagi najbliżej jak to tylko możliwe. Z czym będzie wiązać się wizyta w takim miejscu?

Już od progu gości hotelu powitają pracownicy ubrani w kostiumy rodem ze Star Wars. Jak podkreślają przedstawiciele Disneya, immersja związana z przebywaniem w tym miejscu ma być możliwie jak największa. A to oznacza również możliwość wcielenia się w jednego z mieszkańców uniwersum i przeżywania unikalnych przygód podczas swojego pobytu.

Czytaj też: Hakerzy ukradli najnowszy film Disneya i szantażują wytwórnię. Chcą ogromnego okupu

Na kilku szkicach koncepcyjnych zaprezentowanych przy okazji D23 Expo widać wnętrze futurystycznej stacji kosmicznej. Wspomniana wcześniej immersja przebywania w tym miejscu ma iść na tyle daleko, że wyglądając przez hotelowe okno dostrzeżemy za nim wyłącznie przestrzeń kosmiczną.

 

Otwarcie wyjątkowego hotelu na terenie Walt Disney World Resort w Orlando zaplanowano na 2019 rok. Wydaje się, że spędzenie choćby jednej nocy w takim miejscu będzie jednym z największych marzeń każdego fana Gwiezdnych wojen.

Dowiedz się więcej o Gwiezdnych Wojnach z książek. Ebooki są dostępne na publio.pl >>

Zobacz, jak możesz dodać ekstra napięcie do swojego wideo dzięki efektowi Vertigo

Więcej o: