iPhone X oraz iPhone 8 - znamy już polskie ceny. Jest ekstremalnie drogo!

Na polskiej stronie Apple pojawiły się już ceny najnowszych smartonów Apple - iPhone'a X, iPhone'a 8 oraz iPhone'a 8 Plus. Jeśli chcecie kupić sobie te telefony przyszykujcie się na spory wydatek.

W Polsce będzie można kupić iPhone'a X (w wersji 64 GB wewnętrznej pamięci na dane) za 4 979 złotych. Jeszcze więcej przyjdzie nam zapłacić za wersję iPhone'a X z 256 GB wbudowanego miejsca. Wtedy musimy wysupłać aż 5 729 złotych.

Polskie ceny iPhone'a XPolskie ceny iPhone'a X Fot. Apple

Ceny zaprezentowanego również na ostatniej konferencji Apple iPhone'a 8 również nie należą do najniższych. Za wersję z 64 GB trzeba zapłacić 3 479 złotych. iPhone 8 z 256 GB miejsca na dane to koszt 4 229 złotych.

Polskie ceny iPhone'a 8Polskie ceny iPhone'a 8 Fot. Apple

Czytaj też: iPhone X zaprezentowany. Jest ekran OLED i świetny aparat, ale Apple rezygnuje z ważnej funkcji

Większy iPhone 8 Plus to oczywiście nieco większy wydatek. W tym wypadku przygotujcie się na 3 979 złotych za wariant 64 GB i 4 729 złotych za wersję 256 GB. Dla przypomnienia, iPhone 8 i 8 Plus zadebiutują nieco wcześniej na sklepowych półkach od iPhone'a.

Polskie ceny iPhone'a 8 PlusPolskie ceny iPhone'a 8 Plus Fot. Apple

iPhone'a X w Polsce będzie można zamawiać od 27 października. Premierę sklepową najnowszego jubileuszowego smartfonu Apple zaplanowano na 3 listopada.

---

Jak przez lata zmieniał się smartphone od Apple?

Więcej o: