Bezpłatne warsztaty IT na warszawskich uczelniach. Szansa na zdobycie cennej wiedzy

Studenci trzech warszawskich uczelni będą mogli wziąć udział w bezpłatnych szkoleniach IT organizowanych przez firmę Daftcode. Zajęcia rozpoczynają się już w połowie października.

Na chętnych czekają szkolenia z tworzenia aplikacji mobilnych dla systemu iOS (Wydział Matematyki, Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego), języka programowania Ruby on Rails (Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych), języka programowania Python oraz Machine Learning (Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej).

Daftcode ma odpowiednio wyposażone zaplecze do przeprowadzenia tego typu szkoleń. Odbędą się one na uczelniach i w laboratoriach komputerowych na Uniwersytecie Warszawskim (Daftcode Laboratory) i Politechnice Warszawskiej (MI^2 DataLab). Każdy cykl warsztatowy składa się z siedmiu spotkań, które prowadzą praktycy na co dzień rozwijający produkty internetowe.

Czytaj też: Marzysz o karierze programisty? Google wyciąga pomocną dłoń. Na chętnych czeka aż 60 tys. miejsc w darmowych kursach

Jak twierdzi Aleksander Buła z Samorządu Studenckiego Wydziału Matematyki, Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego:

Inicjatywy tego typu ułatwiają nam start na rynku pracy i wyposażają nas w umiejętności wykraczające poza podstawy programowe studiów. To nie tylko cenny wpis do CV, ale przede wszystkim unikalna wiedza praktyczna, którą zdobywamy od profesjonalistów z branży technologicznej.

Więcej informacji o szkoleniach, które ruszają już w połowie października znajdziemy na profilu Daftcode na Facebooku.

Współtwórca Comperia.pl: Samo bycie upartym jest bez sensu. Trzeba jeszcze pokory, mądrości i otwartości [NEXT TIME]

Więcej o: