Co łączy iPoda z filmem "2001: Odyseja Kosmiczna"? Czego nie wiesz o Apple

Garść powszechnie nieznanych ciekawostek o historii firmy Apple, o których mogłeś nie wiedzieć. Przełomowe momenty, fatalne decyzje i nieoczekiwane skojarzenia.

Każda duża firma technologiczna ma swoje momenty przełomowe, które decydują o jej przyszłości, późniejszych sukcesach i porażkach. Apple nie jest tu wyjątkiem. Z nami dowiesz się nieco więcej o historii giganta z Cupertino i być może poznasz fakty, o których do tej pory nie miałeś pojęcia.

Więcej o:
Komentarze (7)
Co łączy iPoda z filmem "2001: Odyseja Kosmiczna"?
Zaloguj się
 • birdy-niam-niam

  Oceniono 3 razy 3

  już pierwsze zdanie "leadu" tłumaczy dlaczego na tym portalu coraz więcej jest memów, filmików, slajdów (zdjęcie mówi więcej niż 1000 słów!).
  otóż wg. mnie to zdanie jest kompletnie nielogiczne (ale pewnie wg. autora nic mu nie dolega - temu zdaniu).
  skoro ciekawostki są powszechnie nieznane (swoją drogą do tej pory słyszałem, że coś może być powszechnie znane, ale ze związkiem frazeologicznym "powszechnie nieznane" mam do czynienia chyba po raz pierwszy), to jak wg. autora "mogłem (ja, ty , on, ona, społeczeństwo proszę pana...) o nich nie wiedzieć".
  skoro były "powszechnie nieznane", to raczej autorze nie powinieneś napisać "mogłeś nie wiedzieć", bo to jakby oczywiste - są powszechnie nieznane...

 • yrrah

  0

  Co należy zrobić w przypadku podania już hasła? Zmienić je? Można na tym samym telefonie? Czy koniecznie na innym urządzeniu? Pytam serio, bo podałam hasło.

 • fatmario

  Oceniono 1 raz -1

  na marginesie: saudyjskie Aramco jest warte około 2 bilonów dolarów, więc Apple będzie co najwyżej drugi.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX