Konto Premium na Spotify przez trzy miesiące za jedyne 99 groszy. Z takiej promocji warto skorzystać

Jeśli do tej pory nie korzystaliście z płatnego konta Premium na Spotify, nadarza się ku temu znakomita okazja. W ramach kolejnej odsłony znanej promocji, zamiast miesięcznego abonamentu w wysokości 19,99 zł za korzystanie z pełnej wersji popularnego serwisu streamingowego przez trzy miesiące zapłacicie niecałą złotówkę.

Najnowsza promocja na konto Premium w Spotify obowiązuje wyłącznie w sytuacji, kiedy nigdy wcześniej nie mieliście płatnej subskrypcji - do tej pory korzystaliście z serwisu bezpłatnie. Warto przypomnieć, że wiąże się to z dokuczliwymi przerwami reklamowymi, a także brakiem możliwości słuchania muzyki w najwyższej możliwej jakości. Posiadacze kont Premium mogą również zapisywać ulubioną muzykę do słuchania w trybie offline.

Standardowy abonament za konto Premium w Spotify wynosi 19,99 zł miesięcznie. Po trzech miesiącach promocji, za którą zapłacimy tylko 99 groszy, możemy zdecydować o przedłużeniu usługi już w normalnej cenie. Aby uzyskać wspomnianą zniżkę, należy się zarejestrować na stronie Spotify najpóźniej do 31 grudnia 2017 roku.

Czytaj też: Spotify przygotowało ofertę specjalnie dla Polaków - 40 nowych playlist. Znaleźć coś ulubionego ma być łatwiej

Według ostatnich dostępnych statystyk pochodzących z czerwca i lipca 2017 roku, Spotify ma ponad 140 mln aktywnych użytkowników na całym świecie, z czego aż 60 mln korzysta z płatnej subskrypcji Premium. Dość enigmatycznie brzmią zapewnienia dotyczące planów popularnego serwisu streamingowego na przyszły rok - "Więcej muzyki. Zero reklam". Czy to oznacza koniec przerywników również w darmowej wersji?

Co łączy smartfony z chińską propagandą komunistyczną?