Canal+ i HBO obejrzysz w internecie legalnie, bez umowy z operatorem telewizji. Znamy ceny

Robert Kędzierski
Platforma Player.pl zaoferowała dość przełomową jak na polski rynek ofertę. Pakiet kanałów Canal+ i HBO można wykupić bez umowy z operatorem telewizji.

Supertelewizja przez internet

Należąca do TVN platforma Player udostępniła właśnie dość przełomową na polskim rynku ofertę. Umożliwia ona dostęp do dwóch płatnych pakietów telewizji, które do tej pory dostępne były jedynie u tradycyjnych operatorów telewizji. Od dziś do legalnego oglądania kanałów Canal+ i HBO nie trzeba więc umowy z NC+, Cyfrowym Polsatem, UPC czy inną firmą. Treści można oglądać na tablecie, smartfonie lub innym tego typu urządzeniu. 

21 kanałów od Canal+

Oferta HBO w Player.plOferta HBO w Player.pl Fot. Player.pl

Po zalogowaniu się w Playerze możemy wykupić dostęp do 21 kanałów oferowanych przez Canal+. Są to przede wszystkim: Canal+, Canal+Film, Canal + Discovery, Canal+ Seriale, Canal+ Family oraz kanały sportowe: Canal+ Sport, Sport 2 i Now (emisje programów "na żywo). Oprócz tego w ramach pakietu uzyskamy dostęp do katalogu VOD. Dostęp na 30 dni kosztuje 80 zł. Za tę cenę otrzymamy jeszcze możliwość oglądania kanałów FOX, AMC, TVN 24, TVN Turbo, Ale Kino+, NC Sport. 

3 Kanały HBO

Za cenę 25 zł możemy natomiast wykupić na 30 dni dostęp do trzech kanałów i biblioteki VOD oferowanej przez HBO.

HBO przez Player.plHBO przez Player.pl Fot. Player.pl

Player umożliwia też wykupienie dostępu do kanałów filmowych Eleven. Ma też w swojej ofercie inne pakiety z kanałami telewizji. 

Wolność kosztuje

Dostęp do HBO czy Canal+ można na platformie Player.pl nie należy do najtańszych. Poszczególni operatorzy mogą oferować go taniej, ale to wiąże się zazwyczaj z koniecznością podpisania umowy na dłużej.

Pojawienie się nowych kanałów telewizji w ofercie platformy internetowej jest dowodem na to jak zmieniają się zachowania konsumentów. Urządzenia mobilne i internet komórkowy zyskują na znaczeniu. Według najnowszych badań w skali globalnej ruch generowany przez użytkowników internetu jest o kilka procent większy, niż ruch generowany z urządzeń stacjonarnych. 

***

Jacek Gadzinowski: Nie trzeba pracować 10 godzin dziennie, żeby osiągnąć sukces [NEXT TIME]

O nowej ofercie Player.pl dowiedzieliśmy się z publikacji Antyweb.pl

Więcej o: