Bilety komunikacji miejskiej w popularnej aplikacji. Trójmiasto już to ma. Usługa właśnie startuje w Warszawie

Znany i lubiany planer podróży JakDojade.pl wchodzi do stolicy z nową funkcją, na którą czekało zapewne mnóstwo osób. Chodzi o możliwość kupna biletu komunikacji miejskiej bez potrzeby opuszczania aplikacji mobilnej.

Usługa kupna biletów komunikacji miejskiej z poziomu JakDojade.pl ruszyła na terenie Trójmiasta (Gdańsk, Sopot, Gdynia) już pod koniec października. Teraz przyszła kolej na Warszawę, a twórcy już teraz zapowiadają włączenie funkcji dla innych miast w najbliższej przyszłości. Korzystanie z nowego rozwiązania jest banalnie proste. Służy do tego ostatnia karta w widoku głównym.

Z poziomu JakDojade.pl możemy kupić zarówno bilety czasowe (20, 75 i 90 minut), krótkookresowe (dobowy, 3-dniowy, weekendowy) oraz grupowe (dla każdej z kategorii można dodatkowo wybrać ulę (normalny lub ulgowy) i strefę (1 i 2). Za bilety da się zapłacić kartą płatniczą lub przez system płatności mobilnych BLIK.

Czytaj też: 160 znaków, które zmieniły nasze życie. Krótka historia SMS-a [FORMAT C:]

JakDojade.pl oferuje rozkłady komunikacji miejskiej na terenie 26 miast w całej Polsce. Aplikacja ma 4 mln użytkowników i notuje ponad 120 mln odsłon każdego miesiąca. Dzięki funkcji RealTime można zaplanować podróż w czasie rzeczywistym. Twórcy aplikacji zapowiadają również funkcję planowania podróży pomiędzy poszczególnymi miastami (od drzwi do drzwi).

Co łączy SMS-y i alfabet Morse'a?

Więcej o: