Rewelacyjna okazja na zakup tanich gier. Legendarne produkcje Rockstara dostępne za dolara

Fani studia Rockstar Games mają nie lada okazję do zdobycia legendarnych tytułów. Za najtańsze odsłony GTA czy Max Payne zapłacimy zaledwie dolara, a przy okazji dołożymy się na cele charytatywne.

Humble Bundle to jedna z najciekawszych inicjatyw w branży gier. Często za niewielką sumę można dostać tu ciekawe produkcje przy okazji przeznaczając środki na konta organizacji charytatywnych.

Z czasem do zabawy włączyli się też wielcy wydawcy. W Humble Bundle znalazły się też głośne tytuły, a duże studia rezygnują z zysku przekazując całą kwotę na cele charytatywne.

Teraz akcja Humble Bundle znów wystartowała. Tym razem potrwa do 13 lutego 2018 i obejmie kilka najciekawszych, ponadczasowych gier w historii niezwykle popularnego studia Rockstar Games.

Najnowsza odsłona akcji Humble BundleNajnowsza odsłona akcji Humble Bundle fot. screen ze strony Humble Bundle

Mowa tu o producencie m.in. niezwykle kasowej serii GTA, która od lat zgarnia czołowe miejsca wśród najlepiej sprzedających się gier.

W ramach najnowszej odsłony akcji Humble Bundle można znaleźć najbardziej kultowe tytuły podzielone na trzy pakiety. Za pierwszy, obejmujący 4 gry trzeba zapłacić równo 1 dolara (lub 81 eurocentów).

Za wpłatę powyżej kwoty średniej, wynoszącej w tej chwili 9,55 dol. (7,69 euro) gracz dostaje dodatkowo 4 kolejne gry. Tytuły z trzeciego pakietu odblokować można za 15 dol. (12,08 euro). Całą listę możecie znaleźć poniżej:

Gry z najnowszej odsony Humble BundleGry z najnowszej odsony Humble Bundle fot. Humble Bundle

Tym razem środki idą na konto fundacji Rainforest Alliance, która zajmuje się ochroną lasów deszczowych. Aby zdobyć wybrany pakiet gier należy wpłacić wyznaczoną kwotę minimalną lub dowolną wyższą.

Tym sposobem za kilka dolarów można zyskać dostęp do całkiem pokaźnej kolekcji kultowych tytułów wspierając przy okazji cele charytatywne. Na ten moment wykupiono już 56 tys. pakietów.

---

Co łączy smartfony z chińską propagandą komunistyczną?

Więcej o: