Tanie zegarki sportowe - wielkie możliwości za niewielkie pieniądze

Wszechstronne, funkcjonalne i wytrzymałe - zegarki sportowe to dziś urządzenia o ogromnych możliwościach. Przyjrzyjmy się kilku modelom, które nie tylko zapewnią nam dostęp do wielu funkcji, ale również nie odstraszą ceną.

Pulsometr, możliwość zliczania wykonanych kroków, przebyty dystans i spalone kalorie to informacje, które w dzisiejszych czasach oferuje wiele zegarków sportowych na rynku. Jeśli zajdzie taka potrzeba, zegarek obliczy za nas, ile musimy biegać, aby wykonać dzienny plan treningowy. Tego typu zegarek to najbliższy przyjaciel każdego, kto lubi spędzić aktywnie czas. Ale czy jest możliwe, aby zakupić takie urządzenie nie rujnując budżetu domowego? 

Walka o klienta w segmencie zegarków sportowych trwa w najlepsze. Obecnie wielu producentów jest gotowych zaoferować świetnie wyposażony zegarek za niższą cenę. Poniżej przedstawiamy kilka zegarków, które warte są szczególnej uwagi.

Najlepsze, tanie zegarki sportowe

TANI ZEGAREK SPORTOWY CASIO SGW 100 2BER

Marka znana każdemu, kto ceni sobie aktywny tryb życia - Casio SGW 100 2BER to ukłon w stronę osób, które lubią, między innymi, wędrówki górskie. Zegarek został wyposażony w termometr, kompas, a także stoper. Wyróżnia się wysoką odpornością na niskie temperatury. Zegarek jest wodoszczelny - możemy go zanurzyć nawet na głębokość 200 metrów! Model ten ma dostęp do czasu światowego. Dodatkowo cechuje się wytrzymałą i masywną kopertą.

TANI ZEGAREK SPORTOWY SUUNTO M-2

Klasyczny wybór dla biegaczy - zegarek ma wszystkie funkcje potrzebne do treningu. Suunto M-2 zmierzy nam tętno oraz policzy spalone kalorie. Zegarek został wykonany z wygodnego tworzywa sztucznego. Wraz z zegarkiem otrzymamy dodatkowo Sunto Dual Comfort Belt - specjalny pas do pomiaru tętna, który został w pełni wykonany z tkaniny, co wpływa na komfort użytkowania w trakcie biegu. Zegarek został wyposażony także w podświetlenie, więc śmiało możemy biegać z nim także w nocy.

TANI ZEGAREK SPORTOWY TOMTOM RUNNER 3 CARDIO

Rasowy zegarek dla sportowców. Pomiar tętna w tym modelu przeprowadzany jest na nadgarstku, co pozwala na bieg bez dodatkowych elementów, takich jak pas do pomiaru. Dane na temat odbywanego biegu przekazywane są w czasie rzeczywistym. Dodatkowo zegarek oferuje też tzw. tryb wielodyscyplinowy, dzięki czemu zegarek świetnie sprawdzi się także na siłowni, na spacerze, na rowerze oraz na basenie.

TANI ZEGAREK SPORTOWY TIMEX T5K742

Solidny zegarek z niezłym wyposażeniem. Decydując się na Timexa T5K742 uzyskamy przede wszystkim sprzęt z dużym wyświetlaczem z możliwością korekty wyświetlanego obrazu. A co na nim znajdziemy? Między innymi informacje odnośnie tempa, przebytego dystansu czy naszego tętna. Zegarek został wyposażony w czuły moduł GPS. W pełni naładowana bateria zegarka pozwala nawet na 8 godzin pracy przy uruchomieniu wszystkich funkcji sprzętu.

TANI ZEGAREK SPORTOWY POLAR M200

Dokładając trochę więcej pieniędzy możemy zyskać sportową maszynkę z prawdziwego zdarzenia. Oprócz bazowych funkcji jak pomiar tętna czy pokonanego dystansu, Polar M200 ma ponad 100 rozmaitych profili sportowych, dzięki czemu zegarek sam się przystosuje do uprawianego przez nas sportu. Całodobowo monitoruje naszą aktywność, w tym liczbę kroków, długość snu i spalone kalorie. Zegarek na bieżąco porównuje naszą prędkość z prędkościami zawodowych biegaczy. Idealny sprzęt dla maniaków biegania!

TANI ZEGAREK SPORTOWY TOMTOM RUNNER 3 S

Aktywny całodniowy monitoring organizmu, liczne tryby treningowe i świetny design? To wszystko znajdziemy w zegarku TomTom Runner 3 S. Zegarek ma bardzo dużo programów treningowych, aby jak najbardziej urozmaicić naszą aktywność. Składają się na nie, między innymi, tryb wyścigu czy funkcja odkrywania nowych tras. Świetny zegarek z niską ceną!

Szukasz naprawdę mocnego sprzętu z wyższej półki? Poniżej kilka modeli zegarków, które nie idą na żadne kompromisy!