Komentarze (92)
Zła nowina dla użytkowników Windows 10. Microsoft ma sposób na zmuszenie internautów do Microsoft Edge
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • jupix

  Oceniono 4 razy 0

  Jest sposób tylko brak woli po stronie Microsoft. To wtyczki. A wtedy, gdy będzie Adblock, taki zwyczajny jak na Firefox, wtedy można rozważyć korzystanie z Edge. Z jakiegoś względu Microsoft tego nie chce zrobić.

 • the_incognito

  Oceniono 2 razy 0

  Większości ludzi wystarczy Gmail przez stronę. Bardziej zaawansowani mają całe mnóstwo alternatywnych klientów pocztowych pokroju Thunderbird, The Bat itp., także problem do obejścia.

 • giego

  0

  Edge jest zdecydowanie najszybszą przeglądarką jakiej czasami używam, ale i tak wybieram Firefoxa. To kwestia przyzwyczajenia się. No i firefox jest niesamowicie elastyczny jeśli chodzi o jakiekolwiek zmiany

 • Piotr Napora

  0

  "firma zdecydowała się na porzucenie leciwego Microsoft Explorera" - miało być "Internet Explorera", Panie redaktorze. Czyżby nie było już funkcji kolektora w redakcji?

 • Pablo Pawel

  Oceniono 2 razy 0

  Odkąd Bill opuścił tę firmę dzieją się dziwne rzeczy wyciska się z produktów kasę na maksa a zapomina o potrzebach użytkownikow już wprowadza się abonamenty do offica za chwilę będzie windows z abonamentem jak Netflix tyle że za tego drugiego warto płacić

 • piszedoosla

  Oceniono 6 razy 0

  Safari jest ok i w sumie to moja podstawowa przegladarka, ale nie obsluguje Youtube na 4k, Firefox co chwile sie krzaczy, a Chrome pozera baterie w laptopie z predkoscia swiatla... do zwyklego przegladanie www, netflix czy Youtube Edge jest jak znalazl.

 • ivrp

  Oceniono 4 razy 0

  MS to dziadostwo, od wielu tygodni wciska mi na siłę aktualizację W10, której nie można zainstalować. Oczywiście zamula to przesył, ale nie da się tego syfu zablokować, a próbowałem na różne sposoby, także umieszczane na youtubie. Wracam do W8, bo to jeszcze był w miarę przejrzysty system, który nie pozwalał na przejęcie kontroli, bo o to chyba typom z MS chodzi.

 • karolhenryk

  Oceniono 6 razy 0

  Czy poczta służy do przesyłaniu linków do stron internetowych?

  Jeśli ktoś chce mi przesłać takiego linka, to wysyła go przy pomocy komunikatora, a nie mailem.

  Ani mnie to ziębi, ani grzeje. Ani nie używam Edge, ani nie zacznę używać z tego powodu.

 • wookiee.chewbacca

  Oceniono 1 raz -1

  używam Egde od początku jego istnienia i w życiu nie chciałbym innej przeglądarki.

 • wookiee.chewbacca

  Oceniono 1 raz -1

  Czekamy teraz na wysyp komentarzy od wszystkich 3 użytkowników Linuxa w Polsce, jaki to wspaniały system i wszystko ma nawet przeglądarkę internetową i program do oglądania obrazków. Co więcej można napisać też list do cioci i go wydrukować.

 • Dawid Panek

  Oceniono 1 raz -1

  Zamiast normalnych rzeczy dodać, oraz naprawidź błędy, to oni będą jeszcze zmuszać do Edge. No ja nie mogę...

 • Pablo Pawel

  Oceniono 1 raz -1

  Odkąd Bill opuścił tę firmę dzieją się dziwne rzeczy wyciska się z produktów kasę na maksa a zapomina o potrzebach użytkownikow już wprowadza się abonamenty do offica za chwilę będzie windows z abonamentem jak Netflix tyle że za tego drugiego warto płacić

 • T. S.

  Oceniono 1 raz -1

  Moją domyślną przeglądarką jest Google Chrome. Nie korzystam z żadnego programu pocztowego, bo po co. Wystarczy mi gmail. Mając go, a także ewentualnie poczty w portalach, nie trzeba korzystać z żadnych programów pocztowych. Owszem gdy kupowałem PC-ta z Win-10 (stary z XP był "bojkotowany" przez Microsoft) dodano mi także EDGE, ale od razu zainstalowałem pakiet Google.

 • gladysek

  Oceniono 5 razy -1

  Windows 10 nie jest dla mieszkancow nadwislanskich szuwarow. Moze kiedys ? Jak narazie to za dobrym jest nawet win xp. Dlaczego tak mysle / Wystarczy poczytac opinie tych niedorozwinietych na forum. Czy takie czubki moga pojac taka perelke jak Windows 10 ? nie mysle.

 • for_pit

  Oceniono 3 razy -1

  A oprócz tego zepsuli dźwięk - ale nadal wymuszają uaktualnienie do NIEDZIAŁAJĄCEJ wersji
  tylko zapchanie dysku C jest jakimś (beznadziejnym ale zawsze lepszym niż niedziałający dźwięk) rozwiązaniem problemu - bez 8GB wolnego miejsca po prostu się nie zaktualizuje do wersji BEZ OBSŁUGI dźwięku
  za to co chwilę grozi, że nie będzie wspierał tej działającej

 • sigit

  Oceniono 3 razy -1

  Czy Komisja Europejska już ich nie zmuszała do likwidacji praktyk monopolistycznych?

 • pestycyd

  Oceniono 5 razy -1

  Kto używa tego klienta poczty? Osoby które nie mają żadnego pojęcia i tak logują się na www poczty. A ci którzy używają klientów instalują zewnętrzny soft. Thunderbird w moim przypadku znakomicie się sprawdza od wieku lat.

 • Marcin Nowak

  Oceniono 2 razy -2

  Mając Chrome można instalować aplikacje webowe od Google i uruchamiać je w Win 10 jako niezależne programy w osobnych oknach, podobnie jak w Chrome OS. Więc w zasadzie można mieć ekosystem Google na Windows 10 W roli nośnika, z synchronizacją danych, obsługą powiadomień itp.

 • gravity1287

  Oceniono 3 razy -3

  Wielkie halo o jakąś mało wpływającą na użytkowanie codzienne zmianę w Windows. Tylko konserwatyści boją się zmian, a przecież edge to w miarę normalna, szybka przeglądarka. Czasami sam z niej korzystam, gdy chrome nie chce poprawnie otworzyć strony. Ale żeby narzekać że linki z maila klienta MS będą się otwierać w przeglądarce od MS to szukanie na siłę newsa, bo nic poza otwieraniem linków z klienta poczty w edge więcej nie zostało powiedziane o zmianach w planowanym update Windows10. Poważnie to jedyna zmiana w tak dużej aktualizacji? Poza nią niczego nie będzie wprowadzonego ma się rozumieć, albo na tyle nic nie znaczące zmiany, że jedyna rewolucja to otwieranie linków w edge - WOW!

 • krzysw73

  Oceniono 7 razy -3

  Nie wiem czemu ludzie nie lubią Edge? Mi naprawdę pasuje

 • pan-mario

  Oceniono 7 razy -3

  Być może pan B korzysta z aplikacji poczta, kilku jeszcze bezmózgów i gó...jadów. Od lat nie korzystam z klientów pocztowych bo nie chcę mieć szajsu na dysku. Nie potrzebuję kolekcjonować śmieci. Dziennie dostaję z pół tysiąca maili. Po miesiącu musiał bym kupić nowy dysk na śmieci.

 • stellar14

  Oceniono 13 razy -9

  A ja żałuję że zrobiłem upgrade 7 na 10. Ze streamingiem i filmami są problemy, z trybem uśpienia też.
  Jeszcze trochę to wrócę do 7.
  Natomiast zmiana wymusiła na mnie inny program pocztowy - okazało się że w W10 nie ma Outlook Express już więcej, a poczta win10 to straszny szajs dla użytkowników pop3.
  Po wypróbowaniu z 3 klientów poczty został płatny eMClient który ma wszystko to co chcę .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX