Wreszcie! HBO GO dostępne bez umowy z operatorem. Pierwszy miesiąc zupełnie za darmo

Daniel Maikowski
Bez umowy i bez operatorów - po latach oczekiwań serwis HBO GO został udostępniony w Polsce w modelu subskrypcyjnym, tak jak Netflix czy Showmax. Przez pierwszy miesiąc usługę można testować gratis.

Na "uwolnienie" HBO GO" czekaliśmy od bardzo dawna. Przypomnijmy, że do tej pory z serwisu mogły korzystać tylko te osoby, które posiadały umowę z operatorem telewizji kablowej, satelitarnej lub telefonii komórkowej. HBO GO było także dostępne w ramach serwisu Player.pl. Dostępu do usługi nie można było jednak wykupić oddzielnie.

Na szczęście to już przeszłość. HBO poinformowało właśnie, że od dziś serwis HBO GO jest dostępny jako samodzielna usługa, a do jej uruchomienia nie jest potrzebna umowa z żadnym operatorem. HBO GO działa więc obecnie w dokładnie takim samym modelu, co Netflix, Showmax czy też Amazon Prime Video.

HBO GOHBO GO fot. HBO

Kolejnym miłym zaskoczeniem jest cena usługi. Za miesięczny dostęp do zasobów HBO GO przyjdzie nam zapłacić 29,99 zł. Jest więc taniej niż w przypadku Netfliksa, gdzie pakiet podstawowy kosztuje 34 zł, a pakiet "standardowy" - 43 zł.

Najtańszą usługą pozostaje Showmax, ale dysponuje on jednak dużo mniejszą bazą filmów i seriali niż HBO GO, gdzie obejrzymy takie hity jak "Gra o tron", "Detektyw", "Fargo, "Westworld" czy też uznane polskie produkcje, jak np.  "Wataha", czy "Pakt".

HBO GOHBO GO fot. HBO

HBO przygotowało dla klientów niespodziankę. Przez miesiąc mogą oni testować HBO GO za darmo. Aby skorzystać z promocji, należy wcześniej założyć konto w serwisie. Uprzedzamy, że niezbędne jest podanie danych karty płatniczej. Pierwsza opłata zostanie naliczona dopiero po miesiącu, a z usługi można zrezygnować w każdej chwili.

Współtwórca gry "Wiedźmin": Tych błędów bym już nie popełnił [NEXT TIME]

Więcej o: