Znamy polskie ceny smartfonów Huawei P20 i P20 Pro. Przygotujcie się na spory wydatek

Najnowsze flagowe smartfony Huawei - P20 i P20 Pro zawitają do oficjalnej sprzedaży również w naszym kraju. Znamy już oficjalne ceny obu produktów.

Huawei P20 będzie oferowany w sprzedaży detalicznej w Polsce w wariancie z 4 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci na dane. Bardziej zaawansowany model Huawei P20 Pro ma na pokładzie aż 6 GB RAM i również 128 GB przestrzeni na pliki użytkownika. Oba urządzenia pracują pod kontrolą tego samego procesora - HiSilicon Kirin 970.

Cena smartfonu Huawei P20 w Polsce wyniesie 2699 złotych. Za bardziej rozbudowanego flagowca Huawei P20 Pro przyjdzie nam zapłacić nieco więcej, bo 3499 złotych. Taka kwota może się wydawać dość duża, jeśli jednak porównamy ją z cenami konkurencyjnych smartfonów, nie powinna odstraszać.

 

Zarówno Huawei P20, jak i P20 Pro będą mają być dostępne od dnia oficjalnej premiery w przedsprzedaży (dokładnie od 27 marca od godziny 17:00). Nie znamy jeszcze planów krajowych operatorów odnośnie najnowszych smartfonów chińskiego producenta.

Czytaj też: Huawei P20 i P20 Pro. Chińczycy podnoszą poprzeczkę. Te smartfony z pewnością namieszają na rynku [PIERWSZE WRAŻENIA]

Więcej o: