Orange rusza z ciekawą promocją. 100 zł bonusu na darmowe rozmowy w ofercie prepaid

Daniel Maikowski
Nowy klienci oferty pre-paidowej w Orange mogą otrzymać dodatkowe 100 złotych na rozmowy do wszystkich sieci. Wystarczy tylko, że aktywują swój starter i wyślą jednego SMS-a. Promocja potrwa do 31 maja.

Orange z przytupem kontynuuje świętowanie 20 lat działalności w Polsce. Kilka tygodni temu operator zaoferował klientom darmowy pakiet 20 GB internetu mobilnego. Teraz przygotował kolejną promocję, o której kilka dni temu poinformował rzecznik sieci.

Promocyjna oferta Orange dotyczy wszystkich klientów sieci, którzy zakupili lub zakupią starter pomiędzy 28 marca a 31 maja. Żeby skorzystać z bonusu w postaci 100 zł na rozmowy do wszystkich sieci, należy wysłać SMS o treści BONUS na numer 815.

Bonus należy wykorzystać w ciągu 30 dni od momentu aktywacji. Co ważne, z prezentu można skorzystać tylko w przypadku nieaktywowanych wcześniej starterów.

Orange/Idea od 20 lat w Polsce

Jak możemy przeczytać na blogu Orange Polska, funkcjonująca od marca 1998 r. sieć komórkowa Idea zarządzana przez PTK Centertel, zakładała w momencie powstania docelową pojemność zaledwie 300 tys. numerów. Stołeczna centrala MSC była w stanie obsłużyć jednocześnie tylko 100 tys. zalogowanych urządzeń.

Tymczasem tylko w pierwszym roku działalności udało się pozyskać 50 tys. abonentów. Pod koniec 1999 r. sieć Idea miała 600 tys. abonentów, a dodatkowe 150 tys. klientów zdecydowało się na usługę bezabonamentową, czyli prepaid. W tamtym czasie swoim zasięgiem operator obejmował niemal 15 proc. powierzchni kraju.

Co łączy SMS-y i alfabet Morse'a?

Więcej o: