Najpotężniejsze powerbanki na rynku - wybraliśmy kilka modeli dla wymagających

Kiedy większość z nas nie wyobraża sobie swojego codziennego dnia bez smartfona, tabletu czy innego sprzętu elektronicznego, powerbanki zyskują na coraz większej popularności. Podpowiadamy, jakimi modelami warto się zainteresować.

Powerbanki o pojemności min. 10 000 mAh

Pojemność to jeden z najważniejszych parametrów powerbanków. Najpopularniejszymi są modele między 5000 a 6000 mAh, jednak jeżeli zależy nam na większej wydajności, polecamy urządzenia o minimalnej pojemności 10 000 mAh. Większa pojemność oznacza przede wszystkim, że możemy częściej naładować telefon czy nawigacją GPS bez konieczności doładowywania samego powerbanka. Chociaż na rynku znajdziemy również dużo potężniejsze urządzenia, to te o pojemności 10 000 mAh stanowią dobry kompromis pomiędzy ceną a wydajnością. 

Powerbanki o pojemności min. 10 000 mAhPowerbanki o pojemności min. 10 000 mAh kolaż redakcja, materiał partnerów

Powerbanki z funkcją Quick Charge

To propozycja dla osób, których urządzenia mobilne wykorzystują technologię Qualcomm Quick Charge 3.0 lub 2.0. Dzięki powerbankom wspierającym tę funkcję, będziemy mogli w całości wykorzystać potencjał szybszego ładowania. Oczywiście takim powerbankiem naładujemy również urządzenia, które nie mają możliwości wynikających z Qualcomm Quick Charge. Takie powerbanki są niestety droższe od standardowych modeli o tej samej pojemności, jednak jeżeli zależy nam na komforcie i szybkości działania, zdecydowanie warto zainteresować się modelami z opcją szybszego ładowania sprzętów. 

Powerbanki z funkcją Quick ChargePowerbanki z funkcją Quick Charge materiały partnera

Poręczne, niewielkie powerbanki

Dla osób, które bardziej cenią wygodę i niewielkie gabaryty niż najwyższe parametry na rynku, wybraliśmy również kilka mniejszych powerbanków. To urządzenia o mniejszej pojemności (do 10 000 mAH), ale również zdecydowanie wygodniejsze. Bez problemu zmieszczą się w damskiej torebce, albo kieszeni kurtki. 

Poręczne, niewielkie powerbankiPoręczne, niewielkie powerbanki kolaż redakcja, materiały partnerów

Więcej o: