Otwarcie salonu Xiaomi w Warszawie już w najbliższy weekend. Promocje na miejscu i w sklepie internetowym

Już w najbliższą sobotę 12 maja w warszawskim centrum handlowym Arkadia zostanie otwarty pierwszy w stolicy pełnowymiarowy salon chińskiej marki Xiaomi. Warto się tam pojawić, a przy okazji obserwować to, co będzie działo się w sklepie Mi-Home.pl.

Mi Store, czyli salon Xiaomi w Arkadii, zastąpi dotychczasowe stanowisko wyspowe Xiaomi na korytarzu (Mi Zone) znajdujące się w centrum handlowym od czerwca 2017 roku. Lokalizacja nowego punktu nie jest przypadkowa. Na parterze, tuż naprzeciw niego, znajduje się bowiem Samsung Brand Store.

Jak informuje oficjalny dystrybutor Xiaomi w Polsce, ABC Data, każdy kto w dniu otwarcia dokona dowolnego zakupu w salonie Mi Store w Arkadii otrzyma T-shirt z nadrukiem przygotowanym specjalnie na tę okazję. Aby zapewnić odwiedzającym odpowiedni poziom bezpieczeństwa, zdecydowano się również przeprowadzić wyprzedaże błyskawiczne online.

Salon Xiaomi w centrum handlowym ArkadiaSalon Xiaomi w centrum handlowym Arkadia fot. ABC Data

ABC Data zaplanowało na 12 maja aż pięć takich wyprzedaży w sklepie internetowym Mi-Home.pl, które będą się odbywać przez cały dzień w odstępie 3 godzin (10:00, 13:00, 16:00, 19:00 oraz 22:00). Xiaomi szykuje też ofertę dla klientów zainteresowanych nabyciem smartfonu Redmi 4X. W dniu otwarcia będzie on oferowany za 599 zł.

Czytaj też: Xiaomi szykuje się do wejścia na giełdę. "Chiński Apple" może być wart nawet 100 mld dol.

Warto przypomnieć, że pierwszy w Polsce pełnowymiarowy salon Xiaomi otwarto w Krakowie (centrum handlowe Serenada) pod koniec marca, ale stoi za nim inny dystrybutor - Ingram. Ogromna popularność produktów chińskiej marki w naszym kraju sprawiła, że na otwarciu pojawiły się tłumy odwiedzających.

Maciej Panek: Byłem na dnie, gdy otworzyłem firmę posiadającą obecnie 3 tys. samochodów [NEXT TIME]

Więcej o: