Znakomita polska gra SUPERHOT do kupienia za niecałe 18 złotych. Jednak trzeba się pośpieszyć

Jeśli do tej pory nie mieliście okazji sprawdzić polskiej gry SUPERHOT, to nadarza się ku temu znakomity czas. Tę unikatową produkcję można teraz kupić na Steamie i w serwisie GOG.com w mocno obniżonej cenie. Promocja kończy się jednak dość szybko.

Pochodząca z 2016 roku gra SUPERHOT w swoim czasie mocno namieszała na rynku, wzbudzając entuzjastyczną reakcję branży. Unikatowa mechanika gry (upływ czasu uzależniony jest wyłącznie od ruchu głównego bohatera) i specyficzna szata graficzna spowodowały, że SUPERHOT momentalnie awansował na miano jednej z najciekawszych gier ostatnich lat.

Powiew świeżości w świecie FPS

Gry z gatunku FPS (First Person Shooter), czyli strzelanki z widokiem pierwszej osoby (z oczu bohatera) cieszą się od dawna niesłabnącą popularnością wśród graczy, jednak trudno powiedzieć, żeby w tej kategorii sporo dało się jeszcze zmienić pod względem mechaniki. Produkcja polskiego studia Superhot Team udowodniła, że możliwe jest wprowadzenie sporej dawki świeżości do rozgrywki.

 

Celem gracza jest oczywiście eliminacja wszystkich przeciwników na planszy, ale refleks nie odgrywa tu kluczowej roli. Liczy się za to strategia, którą można na spokojnie przemyśleć w momencie, kiedy nasz bohater zastyga w bezruchu. Nie myślcie jednak, że akcja w grze będzie ospała. Poziom trudności rośnie lawinowo, a przejście wszystkich poziomów wcale nie należy do najprostszych zadań.

Czytaj też: Duży sukces polskiej gry "Space Pioneer" od studia Vivid Games. Milion pobrań w trzy tygodnie

Do 5 lipca SUPERHOT możecie kupić za 17,99 zł w serwisie Steam. Akcja promocyjna trwa również na łamach serwisu GOG.com, jednak tam kończy się już 3 lipca, zatem czasu zostało niewiele. A zdecydowanie warto. Gra uzyskała bowiem bardzo wysokie noty w prestiżowym serwisie Metacritic (82 punkty). Mimo upływu czasu tytuł kompletnie się nie zestarzał.

Morawski: "Teraz rozwijamy się w tempie 5 proc., ale to jest nie do utrzymania. Choćby dlatego, że w Polsce zabraknie pracowników"

Więcej o: